Jaká je pro mě vhodná výživa – dieta?

S příchodem GenoType diet se začaly množit dotazy, „…jaká že je ta správná výživa pro mě?“ I když GenoType Diet (GTD) a Blood Type Diet (BTD) (výživa podle genotypu a …

Odlišné seznamy potravin pro BTD – vzor pro těhotné

Často dostávám dotazy, jak moc se liší seznamy potravin pro BTD a jestli není jedno, že obézní nebo jinak nemocní budou užívat základní seznam potravin, volně šířený pod označením typeBASE4.

Každé onemocnění nebo životní etapa klade jiné požadavky na výživu. Jinak se stravuje miminko, jinak dorostenci, jinak dospělí, jinak těhotné, jinak diabetici, jinak senioři… Pokud budeme akceptovat tyto požadavky, budeme déle mladí a zdravější.

Jako vzor nutnosti věnovat zvláštní pozornost při volbě správného seznamu potravin pro BTD, abyste zaznamenali úspěch, vám nabízím výběr ze seznamu potravin pro ženy plánující těhotenství nebo těhotné či kojící maminky béčka. Posuďte sami….

Výživa dle kr.skupiny léčí i NEPLODNOST !!!

 Výživa dle kr.skupiny ovlivňuje i NEPLODNOST !!! 23/08/2007 00:02
Po tom všem, co jsem dosud o téhle výživě měla možnost zjistit a objevit její pozitivní účinky v mnoha různých oblastech, můžu Vám sdělit naši nejnovější osobní zkušenost. Tahle výživa dokáže vyléčit neplodnost, nebo velmi nízkou plodnost promění na super plodnost – a to jak u ženy, tak u muže!