• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Znáte nějaké žvýkačky bez aspartamu, arabské gumy, dextrózy, želatiny? ORBITKY potvory jsou zcela nevhodné, obsahují aspartam a arabskou gumu, nevhodné pro všechny krevní skupiny! 🙁

Miluše Šimánová
      Účastník

Bohužel, nic takového jsem na trhu nepotkala. Ale pokud bys něco objevila, tak mě to taky zajímá.

meggi
      Účastník

Mám doma jen starý obal od žvýkaček Wrigley´s spearmint bílé plátkové a tam je složení:
      náhradní sladidla: sorbitol, manitol, sacharin, gumový základ, stabilizátor E422 (glycerol), emulgátor E322 (lecithin), antioxidant E320 (Butylhydroxyanisol).
      A jak odpověděl Damian v ČKD, náhradní sladidla jsou nevhodné pro všechny, snad kromě sk.A. :dry:

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.