Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
      Miluše Šimánová
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Damiáne, u potravin, nevhodných pro skupinu B pro zdravou váhu je mimo jiné i drůbež. Znamená to, že pokud bych chtěla nějaké kilo shodit, mám se vyhýbat nejen kuřecímu masu, které je uvedeno v knize Dr. D’Adama, ale i krůtímu a místo toho jíst zvěřinu a játra? Mimochodem, telecí játra jsem u řezníka ještě neviděla, můžu jíst i nějaká jiná játra?? Děkuji za objasnění.

meggi
      Účastník

Já si to s tou krůtou vykládám podobně. Když se neutralita krůty mění v čase nemoci na nevhodnou potravinu (stupeň 2 této výživy), asi 2x optimální při dosahování zhubnutí nebude. Taky pozoruji, že když jím jídla s krůtím masem, tak se váha nedrží tak dobře, jako když jím neutrální hovězí. Proto to pak honem kompenzuji králíkem a zvěřinou. Játra jsem už sehnala v obchodě i králičí mražené (Čína), ty telecí jen v Brně v dobře zásobené masně. :huh:

Miluše Šimánová
      Účastník

aha … já jsem vycházela z té knížky a tam bylo nevhodné jenom kuře. Tak já tu krůtu omezím.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.