• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
      sona herčíkova
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

V žádném případě jsem se svými příspěvky do diskuse nechtěla někoho dotknou a už vůbec ne napadat věrohodnost těchto stránek.Je dost možné,že se v nich nedokážu správně orientovat a díky tomu jsem se vyjádřila tak,jak jsem se vyjádřila.Chtěla bych jen podotknou,že ne všichni mají možnost nakupovat ingredience,ze kterých jsou jídelníčky sestaveny.Momentálně žiji v malé obci a supermarkety v okolí 50km nejsou.Díky této skutečnosti jsem se ne dost srozumitelně vyjádřila o jednostrannosti stravy.
      Zažívání mám OK,bohužel jsem měla v mládí vážný úraz kotníku,před rokem jsem podstoupila znovu operaci,navíc mám snad všechny vady páteře,skoliosa,kyfosa a ani nevím jak se všechny jmenují.Díky věku a operaci,kterou jsem před rokem podstoupila,mám o 12kg víc.Ztohoto důvodu hledám možnosti,jak se zbavit nadváhy a nepoškodila si zdraví.
      Jestli jsem se někoho dotkla,tak se omlouvám a zdravím.mambasona

admin
      Správce

Dobrý den,
      diskuse je o výměně názorů;) Mylím si, že nikdo nechce na nikoho a na nic nasazovat, naopak, já jsem moc rád, když se zde rozvíjí konstruktivní diskuse, která vyvolává polemiky:D Jinak by to bylo špatné, kdyby všichni souhlasili:D Nedalo by se tomu věřit. Každá vysvětlená pochybnost totiž pomáhá BTD "růst" a tím i stoupá výživa podle krevních skupin na důvěře.

Pravdou je, že budeme muset častěji využívat smajlíky;) , abychom dali zprávě příznak emoce (intonace). Přeci jen, jde o psaný výraz, který je necitlivý a může pak vyznít špatně, i když to tak prostě není:)

Cílem těchto stránek je informovat o všem, co souvisí s BTD. Jsou to naše stránky a slouží nám. Tím naše myslím každého, kdo se jakkoliv podílí na jejich rozvoji. Ať je to administrace nebo vy, milé dámy, které samozřejmě máte mnoho dotazů:), prostě jsou naše:D A proto mi záleží na každé připomínce i dotazu, protože pak ty stránky budou mít smysl;)

admin
      Správce

Dobrý den,
      co se týká fyzických aktivit, mezi účinné spalování tuků patří plavání 45 minut 3x týdně. Protože nemáte nastaveného avatara, neznám krevní skupinu a nemohu tedy reagovat:( Plavání Vám samozřejmě pomůže na páteř.

sona herčíkova
      Účastník

Ahoj damiane,také ti přeji pěkný den,avatara jsem si už nastavila,nevím jestli toho správného,mám skupinu A+.Dík za radu s plaváním,ale pro mě nedostupnou.V mládí jsem plavala dokonce závodně,vůbec jsem hodně sportovala.Po druhé operaci je to už nemožné.Také proto asi ta kila navíc.Snad jediné co ještě zvládnu je kolo.Můžeš mi prosím poradit kolik kilometrů bych měla denně najezdit,aby to k něčemu bylo?

admin
      Správce

Mambasono,
      jako áčko byd měla preferovat snížení hranice kortizolu, který v nadbytku neumožňuje áčkařům zotavit se ze stresu. Proto by bylo vhodné provozovat sport, který vyžaduje koncentraci jako hathajóga, Thai-Ti…
      Co se týká fyzické aktivity bych Ti doporučil kolo 2x týdně po 25 minutách jízdy, tím budeš posilovat oběhový systém, ale nepřepínat se. Pro Tebe je vhodné se věnovat spíše koncentraci, meditacím a dechovým cvičením. Také si můžeš zkusit věnovat se aktivitě vyžadující soustředění, třeba vyšívání, pletení, puzzle…
      Doporučil bych na úlevu od stresu užívat Sibiřský ženšen Eleutherococcus senticosus k dostání ve zdravé výživě. Ale prosím samostatný, žádný mix;)

Ale zase nevím, zda netrpíš oběhovými problémy, vysokým tlakem, diabetes… takže to ber jako hodně obecnou radu;)

Příspěvek editován: Damian, v: 06.04.2007 19:52

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.