• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Damiane,
      v americké databázi chybí višně, jsou tam jen třešně. Je vhodnost totožná jako u třešní? Všem kromě Bs by tak přibylo jedno prospěšné ovoce navíc… 🙂
      A ještě taková kuriozita, známí si ze mě asi chtěli trochu vystřelit, protože donesli ovoce v souladu s mými každodeními mateřskými povinnostmi – jmenuje se to prý jen KAKI (nebo KAKY?). 😆 Ovoce chutná celkem zajímavě, něco mezi hruškou a meruňkou. Ale já netuším jeho vhodnost či nevhodnost, ani v podrobných seznamech pro B není, i když jich je tam taky hodně nevšedních druhů. Jestli mám toto ovoce tedy vyhledávat nebo ne.
      Můžete tu vhodnost nějak zjistit?
      Děkuji moc.

admin
      Správce

Meggi,
      višně posuzujeme jako třešně. Co se týká kaki, nebo-li tomel, je pro B a AB NEVHODNÝ.

meggi
      Účastník

to jsem si tedy dala! ujišťovali mě, že to jiný název než kaki nemá, kdybych tušila, že to je tomel, tak to vím už z knihy, že je pro B nevhodný… 🙁
      tak aspoň ty višně jsou pozitivní zpráva, někdy i dvě příbuzné potraviny mají úplně jiný účinek (třeba hlávková kapusta a růžičková kapusta), tak jsem ráda, že višně jsou stejně prospěšné jako třešně, hned stoupají na ceně moje domácí višňové džemy ve spížce… budu nima uplácet ostatní krevní skupiny! :laugh: :laugh: :laugh:

Amanita
      Účastník

Zeptam se jeste k tomu tomelu, alias kaki, je to tedy to ovoce co se zde prodava jako kakikurma? vypada to jako velke oranzove sisate rajce? Pro nulku je to tedy neutral?

admin
      Správce

Tomel v příloze:) [img size=111]http://4yourtype.eu/components/com_kunena/uploaded/images/tomel2.jpg[/img]

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.