Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
      Miluše Šimánová
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Ahojky děvčata, nemáte některá vyzkoušený dobrý recept na vánoční cukroví z bílků? Jak to tak sleduju, na kokosky můžu letos zapomenout. Většinou jsem v nich upotřebila všechny bílky, které mě zbyly z lineckého, které je u nás TOP.
      Když si vezmu co do sebe natláskají na návštěvách tak bych jim alespoň doma ráda udělala něco zdravějšího.

chipushit
      Účastník

Muschil – tak je udělej s oříšky. Velmi dobré – na 2 bílky 13 dkg pískového cukru.

Miluše Šimánová
      Účastník

To bych mohla zkusit. Můžu buď vlašáky nebo mandle. Ten kokos mě docela mrzí, ale co se dá dělat.

chipushit
      Účastník

Muschil – jestli mohu poradit, povoskovaný plech a oříšky ne moc najemno

Miluše Šimánová
      Účastník

Díky, vrhnu se na to nejspíš o víkendu.

meggi
      Účastník

muschil, tady je jedna moc dobře vypadající lahůdka z bílků – nevyzkoušeno, jen našla na netu. tu hladkou mouku ale asi potřebuješ špaldovou bílou, nebo kdo ví, možná bude dobrá i celozrnná. jinak tam není ani jediná nevhodná složka… 😉

meggi
      Účastník

jéééé, ještě by se hodil ten link :laugh:
      http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=8185

Miluše Šimánová
      Účastník

Meggi díky, špaldovou bílou mouku už mám. Objednala jsem si ji z Brna a už ji mám doma. Takže zbývá vyhrnout si rukávy, nakoupit máslo a vyhnout se s chutí na pečení vánočního cukroví.

chipushit
      Účastník

V receptech jsou i ty ořechové sněhové pusinky…

Vyzkoušej, mě se daří, i když nejsou tak hezké, jako dělá kolegyně s kokosem:-(

Miluše Šimánová
      Účastník

hmmm… mizera labuznik.com už zase stávkuje, ale zkusím později.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.