• Tip na rýžovo-sojové mléko

  Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  meggi a poslední změna proběhla před 9 roky, 10 měsíci.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2595

   meggi
   Účastník
   Body(ů): 50,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Zatím jsem všude viděla buď sojové tekuté krabicové mléko bez nevhodných složek pro sk.0, nebo chuťově lepší rýžové mléka, ale buď tekuté krabicové s nevhodným rostlinným olejem nebo sušené s nevhodným kukuřičným škrobem. Dnes jsem našla v eshopu tohle zajímavé mléko sojov-rýžové, které má čisté složení a tím, že je tam kromě sojového i to rýžové, tak bude chuťově určitě lepší a ta cena 35kč se mi zdá za 1 litr naprosto super. Takže komu nedělá dobře kravské či kozí, ovčí mléko, či rýžové s nevhodnými složkami, zkuste tohle:

   http://www.ebioshop.cz/bio-bezlepkove/napoj-sojovo-ryzovy-bio-bez-lepku.html
   http://www.bio-country.cz/Napoje/Rostlinne-napoje/Napoj-sojovo-ryzovy-BIO

   P.S. Mimochodem tedy já piju rýžové krabicové s obsahem slunečnicového oleje (na vyrušení nevhodného oleje užívám tabletku deflectu), a to jsem jako béčko dosud pila vždy jen kravské a k tomu rýžovému jsem přistoupila pouze z nouze, aby dítko nemělo nadýmání z kojení po konzumaci kravského mléka. A můžu říct, že je to úplně v pohodě, kdybych byla jiná kr. skupina, pro kterou není kravské mléko vhodné, tak můžu z fleku přejít na rýžové a vůbec neremcám… 😉

   [img]http://www.dadamo.cz//images/fbfiles/images/mleko_sojaryze.jpg[/img]

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.