Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/themes/parallelus-vellum/extensions/contact-fields/inc/functions.php on line 3
Těhotná nulka a vyloučení mléčných výrobků? - Dieta podle krevní skupiny od D'Adamo
  • Těhotná nulka a vyloučení mléčných výrobků?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
    • Autor
        Michaela Říhová
        Účastník
        Body(ů): 0,00 Body(ů)
        Hodnocení: Nováček

Dobrý den,
        ve své již několikaleté honbě za zdravou výživou jsem nedávno narazila na výživu podle krevních skupin. Tato výživa se mi hned zalíbila, jelikož na sobě již delší dobu pozoruji nesnášenlivost pšeničného pečiva, ale hlavně mléčných výrobků (trávicí potíže po sýrech…) apod. Jako těhotná však mám obavy z úplného vyloučení mléčných výrobků vzhledem k možnému nedostatku vápníku pro mě i miminko… Můžete mi poradit, zda bych mohla v omezené míře konzumovat alespoň nějaké, relativně nejméně škodící výrobky z mléka, popř. jakou jinou stravou zajistit dostatečný přísun vápníku? Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.