• syrovátkový protein

  Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 9 roky, 9 měsíci.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2598

   Martina Krausová
   Účastník
   Body(ů): 1,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Dobrý den, Damiane,

   jsem krevní skupina 0, hodně sportuji, a proto užívám vaječné proteinové nápoje pro regeneraci.
   Jako svačinu bych chtěla zkusit i protein.tyčinky, ovšem vaječné či sojové jsou krajně nedostatkové zboží.:( Chci se zeptat, zda mohu i tyčinky z mléčného proteinu (izolát, hydrolyzát)?Vím,že kravské mléčné výrobky jako takové nemohu (nahrazuji kozími), ale pokud se jedná o iontovou mikrofiltraci proteinu, kdy je výsledný produkt bez laktózy i mléčného tuku, neměl by v tom být snad problém? Co konkrétně z mléčných výrobků způsobuje zánětlivé reakce u krev.skupiny 0? Je to intolerance laktózy a mléč.tuku nebo neschopnost trávit tyto produkty? Mohu i aminokyseliny (BCAA), kde je vlastně jen očištěná bílkovina?

   Předem děkuji a zdravím.:)

   Martina

  • #2600

   admin
   Správce
   Body(ů): 1.422,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Dobrý den, nepotěším Vás, protože nejde jen o intoleranci laktózy, ale bílkovina z kravského mléka zpomaluje metabolismus a navozuje únavu. Mléčný protein je pak i zdrojem zánětů. V naší nabídce jsou proteinové nápoje pro krevní skupiny. Podívejte se na složení, pro inspiraci…

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.