Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

:whistle: zajimalo by me jestli je vubec mozné stravovat se podle skupin v treba čtyřčlené rodine každy ma jinou skupinu
      a neco smi a neco nesmi a každy jinak to snad ani není realné uhlidat ? A když ano tak to pak to zabere spoustu času a človek nestihne nic jiného.Tak nevim jsem z toho nejaká …A navic přečetla jsem si že jako skupina B nesmim plno vecí které mam ráda tak to me jako začatečnika v tomto pro me novem zjišteni nepotešilo.
      tak hezky den ahoj

chipushit
      Účastník

Ahoj Marti, je to jednoduché. Použijete potraviny, které jsou vhodné nebo neutrální pro všechny.
      Třeba krůtí maso a rýže.
      Ostatní najdeš v seznamu potravin tady na serveru.
      Táňa

meggi
      Účastník

Je pravda, že když by bylo málo času na vaření, tak bych asi taky volila vhodné+neutrální potraviny shodné pro všechny krevní skupiny v rodině. Ale pořád ne. To by béčko v rodině s nulkou nebo áčkem nikdy nevidělo třeba brambory, to je zase škoda, proč jim je nedopřát a nezpestřit jídelníček. Takže jak je o pár minut víc času, jedné skupině klidně jeden druh přílohy nebo masa, druhé skupině něco vhodné pro ni. Zase tak moc času by uvaření brambor i rýže nebo 2 různé druhy těstovin (třeba pšeničné a druhé špaldové) nezabralo, někdy je to jen o dvou kastrůlkách. 😉 :silly:

Miluše Šimánová
      Účastník

Ahoj Marti. Se stravováním v rodině Ti neporadím, protože žiju jenom se synem a oba jsme Béčka. Ale pokud jde o vhodné a neutrální potraviny pro B, je jich docela dost. Taky jsem si nedovedla představit život bez kuřete, ale kupodivu to není tak složité, jenom o něco dražší. Hodně používám krůtí maso, ze kterého uvaříš téměř cokoliv, občas zvěřinu nebo hovězí. Horší je to s rajčaty a kečupem, ale i tohle se dá vyřešit. Pokud budeš potřebovat, tak se klidně ptej a všechny Tě rádi poradíme, nenajdeš-li odpověď na své otázky v některé z probíraných diskusí.

chipushit
      Účastník

Muschill a Marti – já zpočátku vařila jen jedno jídlo – z neutrálních potravin, protože jsem stále hlídala, abych nepřidala něco nevhodného a nyní mi už nedělá problémy uvařit 2 modifikace jídla, abychom se najedli všici – 0 a A.

Miluše Šimánová
      Účastník

Chipushit, já to mám poměrně jednoduché, protože už mi zůstal doma jediný strávník a pravděpodobně jsme stejná krevní skupina. Navíc poslední dobou baští jako ženatej vrabec.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.