• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #919
   meggi
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Když už jste tak radikálně 😉 uklízeli všechny dotazy, dovolím si skromně připomenout mých pár dotazů na Damiana dosud nezodpovězených – omlouvám se, pokud to vyzní jako netrpělivost, jen aby nebyly zapomenuty, na některé z nich dost čekám:

   Ze sekce Jezte správně:
   "Prospěšné mouky vs. neutrální zrna"
   "Rýžové chlebíčky a inst. mouka"
   "Uz. makrela, treska v majonéze, mr.štika…"
   "Nejasnosti v databázi potravin" (jaká je vhodnost PATYZÓNU, a jestli nevhodná ŽELATINA je myslena pouze z vepřového nebo i z hovězího)
   Ze sekce Doplňky pro Vaši krevní skupinu:
   "A co Vilcacora?"

   DĚKUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! 🙂

  • #931
   chipushit
   Účastník

   I já bych měla dotaz – jak je to s jalovcem?
   Je uveden mezi zeleninou jako nevhodný, ale používá se jako koření a jen jako vývar.

  • #939
   admin
   Správce

   Dobrý den,
   Jalovec je nevhodný pro všechny typy mimo AB vyměšovače, pro které je NEUTRÁLNÍ. Jalovec byl z TYPEbase4 vyřazen a byl přesunut do PHYTObase.
   Koření působí většinou ve střevech a působí zde intenzivně. To má vliv na imunitní systém. Jasné je, že pokud nevaříte každý den jalovcový odvar a nemáte na jalovec alergii, dejte si jej.
   Pravdou je, že jalovec může nepříznivě působit na jedince, kteří trpní onemocněním ledvin a to jak současným, tak i v anamnéze, může způsobovat stahy děložní a neměl by se užívat při kojení. Proto by měl být v jídelníčku užíván s rozumem.

   V případě užívání jalovce jako terapeutika, by neměla doba užívání překročit 6 týdnů. U zhruba 35% alergiků sennou rýmou se objevily alergické reakce na kůži.

   Příspěvek editován: Damian, v: 01.12.2006 02:16

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.