• Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Damiane, pokud máte možnost a pravomoce ;), můžete mi prosím napsat, jestli některá z těchto bylinek je škodlivá pro B? Abych věděla, jestli použít či ne 2 dětské čaje a bylinné kapky:

– echinacea, aronie, acerola, třapatka nachová, meduňka, celík zlatobýl, měsíček lékařský, hořec žlutý, prvosenka jarní, jitrocel kopinatý.

Pokud jsem něco z toho přehlídla ve Vaší databázi, tak se omlouvám!
      Děkuji moc za ochotu.

admin
      Správce

Meggi,
      zpracováno do BTD SUPPbase. Tu najdete v novém seznamu potravin.

Hezký den [file name=BTD_SUPPbase_part.pdf size=29461]http://dadamo.cz/components/com_joomlaboard/uploaded/files/BTD_SUPPbase_part.pdf[/file]

chipushit
      Účastník

🙂
      Ale tam není nic uvedeno. Mám tam jen barevné nepravidelné proužky:-(

meggi
      Účastník

Pokud těm proužkům dobře rozumím, tak zelené jsou prospěšné, žluté neutrální a červené škodlivé? Pak by béčku nic neškodilo, to by bylo fajn – prosím jen o potvrzení, že jsem to dobře pochopila. 🙂
      A samozřejmě děkuji mockrát za odpověď!

admin
      Správce

ANO, je to tak. Ale pokud by to mělo činit potíže, můžeme to vypisovat.

Zelená – PROSPĚŠNÉ
      Žlutá – NEUTRÁLNÍ
      Červená – VYVARUJTE SE

Hezký den

meggi
      Účastník

Damiane,
      ehm, cítím se blbě, že Vás tak bombarduji, :blush: ale prosím, pokud ještě můžu rozšířit dotazy na bylinkovou phytobase:
      LÍPA, CHMEL, JETEL, PODBĚL, DIVIZNA, ŠÍPEK, LIST MALINÍKU, ŽENŠEN?
      Děkuji, děkuji!!! :kiss:

Příspěvek editován: meggi, v: 07.12.2006 00:39

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.