• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Pokud Damian potvrdí v dotazu u bylinek, že šípek je PROSPĚŠNÝ pro všechny krevní skupiny, tak mám tip na velice prospěšný čajík z obchodu (pro ty, kdo nemají čas nebo možnost dělat si čaje ze sušených bylinek domácích nebo ze zdravé výživy).

[b]Zlatý šálek – šípek s brusinkami[/b]
      (Složení: šípek, ibišek, kousky brusinek)

Ibišek je PROSPĚŠNÝ pro: As/An, 0s/0n, Bs
      Brusinky jsou PROSPĚŠNÉ pro: As/An, Bs/Bn, ABs/ABn
      … a ten šípek by měl být PROSPĚŠNÝ pro všechny.

Podobně super prospěšný pro všechny skupiny (pro ABs aspoň tím citronem) je i ten čaj od Jemči "Zázvor s citronem", ale ten už delší čas nemůžu nikde sehnat. 🙁 Asi je vyprodaný kvůli zájemcům o výživu podle krevních skupin… 😉

meggi
      Účastník

No to byste se Damiane divil, jak se dá ztloustnout za den!!! :laugh: :laugh: :laugh:
      Ale já ten čaj třeba nepopíjím kvůli hubnutí, spíš beru, že každá prospěšná potravina, bylinka apod. hlavně podporuje zdraví, lahodí organizmu a posiluje ho… jelikož je prospěšná pro danou krevní skupinu. Proto pořád střídám čaje složené z prospěšných složek pro B. Ten čaj dělávám i synkovi a ten už vůbec nepotřebuje hubnout! 😉 Tak doufám, že Váš příspěvek čistě o "hubnoucím" efektu těchto čajů neznamená, že máme začít všechny prospěšné potraviny užívat s mírou… 🙂

admin
      Správce

Dobrý den, Meggi,
      šípek je vynikajícím zdrojem přírodního vítamínu C pro všechny ABO typy. To samé také třešeň Acerola.

[b]Můj typ:[/b]
      [i]Zmíněný čaj obsahující ibišek, je vhodné užívat při redukční dietě. Ibišek se užívá jako náhražka čaje, má nízkou energetickou hodnotu. Navíc přírodní vitamín C pomáhá odbourávat tuky. Ale vše s mírou, rozvahou a uvážením. Neztloustli jste za den, ale také to chvíli trvalo. Buďte trpěliví a vyjde to! :)[/i]

Příspěvek editován: Damian, v: 02.01.2007 23:52

Miluše Šimánová
      Účastník

Meggi, ten Zlatý šálek je bazvadný. Začli ho odebírat v našem Kauflandu, takže jsem potěšena. Už se mi začaly šikmit z toho zeleného čaje oči, takže jsem zařadila bylinkové od Zlatého šálku a jsou mňamky.

meggi
      Účastník

To je prima. 🙂 Já bych taky nepila jen zelené čaje, ale jako prospěšné nápoje pro sk.B zařazuji každý den i ty s obsahem lékořice od Pickwicku ovocný sen (jahoda se smetanou, meruňka s jogurtem, borůvka se smetanou, višeň s jogurtem, marakuja/mango, citron/grep…) – pokud vím, tak lékořice napomáhá hubnutí (u Bs, 0n). Ale není doporučována těm, kdo mají vyšší tlak, nebo max. 1 ten čaj za den. Jsou moc moc dobré chuťově!!! 😛 A taky zařazuji i ty bylinkové, které jsou pro B prospěšné (mateřídouška, šípek, brusinky, zázvor… další bylinky snad brzy z Damiana vyloudím). 😉 A taky jako prospěšná i chuťově dobrá tekutina přes den pro B je 100% ananasová šťáva, já si dávám denně 1 sklenici, nebo vrámci toho ozdravujícího koktejlu pro B (lžíce granulovaného lecitinu, lžíce olivového oleje extra virgin, sklenice ananasového nebo jiného prospěšného džusu). Tohle dohromady za den ti dá jako béčku nevýdanou energii a pořád podporuje metabolizmus – takže pokud se snažíš o zhubnutí, určitě takhle v podobě tekutin to v organizmu hodně podpoříš. 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.