• Seznamy potravin jsou zablokované?

  Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  meggi a poslední změna proběhla před 6 roky, 5 měsíci.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2705

   meggi
   Účastník
   Body(ů): 50,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Hodně lidí mi píše, že nelze na těchto stránkách v poslední době získat SEZNAM POTRAVIN pro výživu podle krevních skupin – a to ani po snaze si jej zaplatit. Na stránkách v sekci stažení seznamu za poplatek nejsou správné informace (jako variabilní symbol, který musí být v bankovním převodu číselný, požadujete text jméno apod.), lidé tedy nemůžou poslat platbu a následně získat seznam. Pokud pošlou platbu anonymně bez variabilního symbolu, pak bude složité dohadování a dokazování, od koho daná platba je.
   Množství lidí se tak nemůže již delší dobu dostat k získání správného seznamu potravin pro tuto výživu!!! 🙁 Není to škoda, aby bylo zablokováno šíření této výživy u nás, jen kvůli chybějícím seznamům, podle kterých by se lidé mohli správně řídit? :unsure:

   Dotaz č. 1 – zprovozníte stahování seznamu potravin lidem na těchto stránkách co nejdříve?

   Dotaz č. 2 – pokud již o poskytování seznamu lidem nestojíte (a to ani za účtovaný poplatek), můžu jim seznam zasílat mailem zdarma na požádání? B)

   Doufám, že aspoň jedna z odpovědí bude kladná, jinak Blood type diet v České republice… adié. :S

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.