• Seznam potravin pro krevní skupinu 0+

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  DEA a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíci.

• Autor

Šárka Rejchová
      Účastník
      Body(ů): 2,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Dobrý den , chtěla bych se zeptat ohledně seznamu potravin podle krevní skupiny.Mám O+ a chtěla bych si objednat seznam s potravinami pro mou skupinu.Zajímalo by mě jestli tam budou jen potraviny nebo i nějaký vzorový jídelníček.A jak hodně je tento seznam obsáhlý.Moc děkuji za odpověď Šárka.

Lucie
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)

Dobrý den,
      také by mě zajímalo jak sehnat seznam potravin pro krevní skupinu 0+. Poradí někdo? Předem děkuji

Alena Podroužková
      Účastník

Dobrý den,
      připojuji se k dotazu. Po delší době jsem zavítala na stránky a bloudím… Kde lze v současné době stáhnou seznam a za jakou cenu? Je oproti stavu z doby zhruba před 7lety aktualizován? Potřebuji seznam pro B a O.
      Děkuji

Lenka
      Účastník

Dobrý den. také bych potřebovala poradit, kde mam zaplatit a kde pak následně najdu seznam potravin pro krevní skupinu 0+.Děkuji Lenka

vladislava
      Účastník

Dobrý den,
      také by mě zajímalo jak sehnat seznam potravin pro krevní skupinu 0+. Poradí někdo? Předem děkuji

DEA
      Účastník

Zdravím, ano, vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.

Jukni na Bazar TOP je inzertní portál určený právě pro Vás. Náš bazar je místo, kde můžete prodat nebo koupit téměř cokoliv. Inzerce s fotografií je samozřejmostí. Máme připraveno mnoho zajímavých služeb inzerce pro zviditelnění Vašeho inzerátu a tedy i úspěšnější prodej. http://www.bazar-top.cz/

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.