Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/themes/parallelus-vellum/extensions/contact-fields/inc/functions.php on line 3
Seznam potravin - Dieta podle krevní skupiny od D'Adamo
  • Seznam potravin

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
    • Autor
        Ivana Pintnerová
        Účastník
        Body(ů): 2,00 Body(ů)
        Hodnocení: Nováček

Dobrý den,mám knížku Dr.Adama-Výživa a krevní skupiny.Mohu se řídit seznamy potravin pro sk.A podle této knížky nebo je seznam TYPEBASE4 odlišný?Už jsem podle něho upravila svůj jídelníček a nerada bych dělala zásadní chyby.Pak jsem se chtěla zeptat,až si udělám test GDT,který jsem si objednala,a chtěla bych upravit jídelníček podle něj,musím se pak registrovat jako člen?Ten jednorázový členský poplatek je značně vysoký 🙁 existuje eventuelně možnost měsíční splátky?Pro koho je toto členství nutné,pro osoby s vážnými zdravotními problémy nebo i pro lidi relativně zdravé,jako jsem já?Mnoho otázek,vím…ale děkuji za odpověď a přeji hezký den,Iva P. 🙂

admin
        Správce
        Body(ů): 823,00 Body(ů)

Dobrý den,
        s poplatkem se to má tak, že je sice 500 Kč na měsíc, ale do doby, než bude doplněna TYPEbase4, je předplatné prodlužováno o měsíc zdarma, což může prezentovat cca tři měsíce.

jaroslav lesák
        Účastník
        Body(ů): 0,00 Body(ů)

Pokusil jsem se stáhnout seznam potravin – poslal jsem sms – obdržel jsem aktivační kód – dal jsem stáhnout a nic

admin
        Správce
        Body(ů): 823,00 Body(ů)

Seznam byl odeslán po ověření platby. Omlouváme se, ale tuto vadu má strana poskytující nám službu a doposud jí neodstranila.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.