• Seznam potravin

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 10 roky.

• Autor

Ivana Pintnerová
      Účastník
      Body(ů): 2,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Dobrý den,mám knížku Dr.Adama-Výživa a krevní skupiny.Mohu se řídit seznamy potravin pro sk.A podle této knížky nebo je seznam TYPEBASE4 odlišný?Už jsem podle něho upravila svůj jídelníček a nerada bych dělala zásadní chyby.Pak jsem se chtěla zeptat,až si udělám test GDT,který jsem si objednala,a chtěla bych upravit jídelníček podle něj,musím se pak registrovat jako člen?Ten jednorázový členský poplatek je značně vysoký 🙁 existuje eventuelně možnost měsíční splátky?Pro koho je toto členství nutné,pro osoby s vážnými zdravotními problémy nebo i pro lidi relativně zdravé,jako jsem já?Mnoho otázek,vím…ale děkuji za odpověď a přeji hezký den,Iva P. 🙂

admin
      Správce
      Body(ů): 1.422,00 Body(ů)

Dobrý den,
      s poplatkem se to má tak, že je sice 500 Kč na měsíc, ale do doby, než bude doplněna TYPEbase4, je předplatné prodlužováno o měsíc zdarma, což může prezentovat cca tři měsíce.

jaroslav lesák
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)

Pokusil jsem se stáhnout seznam potravin – poslal jsem sms – obdržel jsem aktivační kód – dal jsem stáhnout a nic

admin
      Správce
      Body(ů): 1.422,00 Body(ů)

Seznam byl odeslán po ověření platby. Omlouváme se, ale tuto vadu má strana poskytující nám službu a doposud jí neodstranila.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.