• Seznam potravin

  Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 10 roky.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2542

   Ivana Pintnerová
   Účastník
   Body(ů): 2,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Dobrý den,mám knížku Dr.Adama-Výživa a krevní skupiny.Mohu se řídit seznamy potravin pro sk.A podle této knížky nebo je seznam TYPEBASE4 odlišný?Už jsem podle něho upravila svůj jídelníček a nerada bych dělala zásadní chyby.Pak jsem se chtěla zeptat,až si udělám test GDT,který jsem si objednala,a chtěla bych upravit jídelníček podle něj,musím se pak registrovat jako člen?Ten jednorázový členský poplatek je značně vysoký 🙁 existuje eventuelně možnost měsíční splátky?Pro koho je toto členství nutné,pro osoby s vážnými zdravotními problémy nebo i pro lidi relativně zdravé,jako jsem já?Mnoho otázek,vím…ale děkuji za odpověď a přeji hezký den,Iva P. 🙂

  • #2543

   admin
   Správce
   Body(ů): 1.422,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Dobrý den,
   s poplatkem se to má tak, že je sice 500 Kč na měsíc, ale do doby, než bude doplněna TYPEbase4, je předplatné prodlužováno o měsíc zdarma, což může prezentovat cca tři měsíce.

  • #2544

   jaroslav lesák
   Účastník
   Body(ů): 0,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Pokusil jsem se stáhnout seznam potravin – poslal jsem sms – obdržel jsem aktivační kód – dal jsem stáhnout a nic

  • #2547

   admin
   Správce
   Body(ů): 1.422,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Seznam byl odeslán po ověření platby. Omlouváme se, ale tuto vadu má strana poskytující nám službu a doposud jí neodstranila.

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.