• Restaurace, kde se najíte podle kr.skupiny

  Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  meggi a poslední změna proběhla před 10 roky, 5 měsíci.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2278

   meggi
   Účastník
   Body(ů): 50,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Kromě dávnějšího tipu, kde se najíst v Praze (Restaurace Apetit, Dlouhá 23, Praha 1), posílám další tip, kde se najíst na trase dálnice Praha – Brno:

   [u]Motel Poddubí, Poddubí 49, 25161 Pošta Ondřejov[/u]
   http://www.kvpgastro.cz/poddubi/
   Dali jsme si tam dušenou rýži + mořský losos na grilu se špenátovými listy. Byla to pochoutka, stálo to asi 200kč, porce veliká a pokud se nepletu, je to vhodné jídlo pro všechny krevní skupiny. 😉 Samozřejmě, takových byste u nich v jídelním lístku poskládali více. Prostředí hezké, příjemné, zvenku to vypadá jako dřevěná pizzerie s různými dřevěnými vozy a koly kolem stavění, uvnitř je to velmi hezká stylová restaurace.Tahle restaurace je na trase z Prahy do Brna na 26.kilometru po pravé straně dálnice.

   Pak je ještě jedna vhodná restaurace včetně penzionu a rekreačního areálu na sjezdu z D1 směrem na Havlíčkův Brod.
   http://www.trivezicky.cz/

   [img size=158]http://www.dadamo.cz/images/fbfiles/images/restaurace_poddubi.jpg[/img]

  • #2379

   meggi
   Účastník
   Body(ů): 50,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Takže další tipy:

   BRATISLAVA:
   V Bratislavě se kr.skupiny As,Bs,ABs můžou výborně najíst opravdu znamenité pravé italské pizzy desítek a desítek druhů (i dle Vašeho přání a skladbě jednotlivých složek) – je používán pouze olivový olej, pravé mozzarelly, pravý parmezán, štavnaté špenátové listy, čerstvé žampiony atd. atd. Áčko objedná bez rajčat i rajčatového základu, dá si o to více třeba česnekového dresingu, zeleniny, pravých vhodných sýrů… Béčko má možnost zvolit namísto rajčatového základu smetanový základ na potření. Můžete zvolit z několika velikostí pizzy. Pokud zvolíte tu největší, nevejde se téměř na stůl – a to vůbec nepřeháním, museli jsme si ji nechat zabalit domů a jedli ji ještě ceý další den. ;o))
   PIZZA MIZZA, TOBRUCKÁ 5, 81102 BRATISLAVA (ve vedlejší ulici paralelně s nábřežím Dunaje, blízko Přírodopisního muzea se sochou česko-slovenského lva).
   P.S. Pokud přihmouříte oko nad bílou pšeničou moukou, které je v té tenké italské pizze daleko méně, než toho bohatého obložení navrchu, tak se tady najedí všechny kr. typy. Nebo za použití potravního doplňku Deflect. ;o)

   ŽILINA:
   Na hlavním náměstí v Žilině se nám po dlouhém hledání podařila najít restaurace, kde by měli konečně i něco jiného než smažené věci s bramborem, O něco vyšší ceny, ale obrovský bohatý výběr polévek, zelenin, ryb, mas,příloh, najdou si zde jídla všechny kr. skupiny:
   VOYAGE VOYAGE, CAFFE AND RESTAURANT, MARIÁNSKE NÁM. 191, 01001 ŽILINA, http://WWW.VOYAGEVOYAGE.SK

   RAJECKÉ TEPLICE:
   Opět problém najít restauraci, aby tam nebyly pouze tuctové smažené a podobné nezáživné jídla. Zvlášť, když se potřebujete najíst i s dítětem, takže ještě i navíc nekuřácké prostředí. Tady to bylo fajn, dobrý výběr mas, ryb, zeleninových jídel i příloh, polévky a je to hned za rohem od hlavní třídy na konci toho lázeňského areálu, blízko jezírek s vodopádem a na rohu je navíc Turistické informační centrum:
   RESTAURACE MARCO, KUNERADSkÁ CESTA 49/62, 01313 RAJECKÉ TEPLICE

   TERCHOVÁ:
   To samé, co v té Bratislavě – kvalitní italská pizza s bohatým výběrem čestvých surovin, navíc Vám před očima vymačkají čestvé šťávy z grepů či pomerančů, pizzu pečou v nádherné kameninové peci metr od Vás.
   PIZZERIE U ADAMA, BIELY POTOK 640, TERCHOVÁ, 00421-903522565.

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.