• Registrace

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 9 roky.

• Autor

Ivana Pintnerová
      Účastník
      Body(ů): 2,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Dobrý večer,přes 2 měsíce se věnuji výživě podle krevní skupiny a ačkoliv je úbytek váhy pomalý,přesto jsem spokojená a dost jsem se jídelníčku přizpůsobila bez problémů.Chci tím říct,že mám výdrž 😉 a chtěla bych se posunout ještě dál.Mám zájem o registraci,chtěla bych se zeptat,co to obnáší a je-li to pro laika jako já vhodné nebo mi stačí jen konzultace Vašeho odborníka.Chtěla bych vědět víc a mít informace přímo na můj genotyp:)

admin
      Správce
      Body(ů): 1.422,00 Body(ů)

Dobrý den,
      těší mne Vaše spokojenost i zájem postoupit výše 🙂

Členská a předplatná zóna obsahuje recepty a seznamy potravin při různých dietách. Tyto informace slouží především konzultantům, ale své si najde každý, kdo BTD/GTD aplikuje denně.
      V tuto chvíli bude pro Vás pro přesné určení a doporučení výživy, plně dostačující aplikace SWAMI Xpress. Pokud si netroufáte sama, pak můžete využít služeb našich konzultantů.

Samozřejmě, že vstoupit do členské a předplatné zóny můžete vždy….

Ivana Pintnerová
      Účastník
      Body(ů): 2,00 Body(ů)

Hmmm,v té angličtině to asi nepůjde,tak to zkusím přes konzultanta,díky za odpověď:)

Patricia
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)

Prosím pěkně, kde najdu seznam konzultantů, na které se dá obrátit? Ráda bych znala svůj genotyp a rovněž vyřešila nejasnosti a získala více informací, ale nějak tady nemůžu nic takového najít. Pouze jsem našla v „objednejte si“ cenu konzultace a co se dá zjistit, a že se dá udělat v Praze nebo u mě doma, ale říkám si, že už by mohlo být konzultantů více a blíže kam bych mohla dojet 🙂 Proto se ptám.

Vcelku zvažuji i členství, neboť jsem tímto programem nadšena, ale jelikož tyto stránky nefungují úplně ideálně, nevím, co jako člen můžu čekat.

admin
      Správce

Dobrý den,
      Konzultace probíhají pouze v Praze, Biskupcova 36. Telefon 608326426.
      Členství není jen o stránkách…. Pokud máte nápad co a jak, nemusíte být člen, stačí to napsat a Lukáš se toho jistě rád zhostí…

Patricia
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)

Dobrý den, Damiane, jistěže mi je jasné, že členství není jen o stránkách. Stránky jsou takové první vodítko, člověk se musí sám zasnažit. Myslela jsem spíše to, že při kliknutí na některé záložky se stránka nezobrazí správně, většinou z důvodu přemístění nebo smazání obsahu, nebo že se upravuje. Když procházím starší příspěvky tak se místy zarazím, že na sebe někdy nenavazují, že přetože se píše, že v předplatném jsou různé báze, tak jsem je nenašla atp.

No, ještě mě napadla jedna taková věc, pokud člověk zvažuje, že by chtěl najít co nejvíce informací, není nejlepší si „vystudovat“ program pro konzultanty? V nabídce se tato možnost vyskytuje, v „ceně“ je právě roční členství, navíc si myslím, že by to mohlo být třeba pro mě velmi podnětné. Chci se proto zeptat, jak takové studium probíhá? To dostanu po zaplacení částky nějaké materiály, nebo existují semináře? Co mě totiž nejvíce na BTD a GTD přitahuje je právě celistvost těchto programů pro člověka. Že to není jenom o jídle, ale celkově o přístupu k sobě samému. Samozřejmě mě berte teď s rezervou, hojně teď navštěvuji dadamo.com, takže jsem této filosofie plná.

admin
      Správce

Dobrý den, Abundantio,
      stránky jsou věčný boj. Informací je mnoho, jinak to chápe laik a když napíšete laikovi, jak to chápat, odborník se osype. Když napíšete odborně oč se jedná, laik utíká. Dvě verze stránek je docela složitý mechanismus, ale jak vidět ani to není ono. Přivítáme každý nápad jak to změnit k lepšímu pro uživatele stránek….
      Konzultantem se můžete stát po roční praxi poradce a složení zkoušky. Od loňského roku si můžete vybrat nechat se certifikovat v USA nebo v Evropě na IfHI – dvouleté studium a praxe, s dalším vzděláváním jednou za dva roky certifikace (v USA nebo GB) – jedeme již 6. ročník nebo v iR4YT pro ČR a SR, kde je pro poradce BTD/GTD systém samostudia a testů, případně elektronická konzultace před certifikací, následuje roční praxe, kdy se naučíte aplikovat BTD/GTD v praxi a následuje, v případě úspěchu připuštění k certifikaci konzultant BTD/GTD.

Pokud ale navštěvujete dadamo.com a rozumíte anglicky, pak je to lepší zdroj, než národní jazykové mutace, které mají každá vlastní program obsahu.

BTD/GTD je skutečně životní styl, jehož pozitivem, mimo jiné, je správná tělesná hmotnost, respektive, vyvážený organismus pro zdraví celého těla i ducha:-)
      Hezké letní dny a nezapomeňte, pijte hodně, více, než když je méně teplo:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.