• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 12 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      Marketa Macakova
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Ahoj, chtela bych se zeptat jak je to s olejem z pupalky. Je vhodny pro "nulku"? Vicemene se ridim dietou podle krevnich skupin uz nekolik let a moc a moc vyhovuje.:-)

admin
      Správce

Dobrý den,
      Pupalka dvouletá je zdrojem nebezpečných toxinů pro krevní typ O, které se projevují časem. Záleží, zda pupalku užíváte zevně nebo vnitřně. Je dobré si uvědomit, že pozdější choroby jako je kupř.: rakovina, nejsou vidět pohým okem a ihned… Vše je ve zdrojích potravin, které mohou působit až za několik let zpátky.

Marketa Macakova
      Účastník

Ahoj, moc dekuju za odpoved. Co se tyka pupalky, doporucila mi ji moje lekarka k vnitrnimu uzivani. Nastesti jsem ji moc nesnedla:-).
      Jeste bych se chtela zeptat na skorici. Vim, ze je pro nulku nevhodna. Jak moc jsou skodlive lektiny ktere obsahuje? Mam zlozvyk, ze ji pridavam do kavy, ktera je pro nulku take nevhodna, a nejsem schopna se toho zlozvyku zbavit.:-).
      Jak je to s vit. B (komplex). V knize podle krevnich skupin se uvadi, ze podporuje metabolismus. Jsou znama nejaka negativa pri nadmernem uzivani? Becko neuzivam, jen bych chtela zjistit nejake podrobnejsi informace. Predem moc dekuju.

meggi
      Účastník

Ve správném seznamu na těchto stránkách je uveden jak olej z pupalky, tak skořice neutrální pro sk. 0 (vyměšovači), takže dotaz pramení z nesprávných seznamů uvedených v knihách.B)

Nulky můžou vyzkoušet namísto klasické kávy špaldové kafe běžně k dostání ve zdravých výživách i eshopech – prý je moc dobré, jak už tady na stránkách někdo psal. 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.