• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Damiane, ve Vaší nové databázi potravin mě udivila ve "Sladidlech" položka Melasa/Portské víno, prospěšná pro As, Bs, ABs/ABn. Nejde mi do hlavy, že na http://www.dadamo.com mají uvedeno pod touto položkou Melasa/Blackstrap a vysvětlení, že se jedná o usazeninu na spodku barelu s melasou. Jak tohle může souviset s portským vínem nebo dokonce to být to samé? :woohoo: 🙂
      Jinak bych byla samozřejmě ráda, jako B bych měla kromě neutrálního červeného/bílého vína konečně i nějaký alkohol prospěšný… :laugh: Ale jsem na rozpacích, protože jsem si kvůli té americké databázi koupila právě tu Melasu-Blackstrap, že je pro nás prospěšná. Mám radši nahlásit Ježíškovi, aby mi pod stromeček přinesl Portské víno? :silly:

admin
      Správce

😀 Samozřejmě máte pravdu Meggi, jde o usazeninu v nádobách na melasu. Osobně si také nedokážu představit Portské jako sladidlo… Původně tam byl výraz BLACKSTRAP, ale zřejmě vinou zapnuté kontroly gramatiky došlo k nahrazení nejbližšího ekvivalentu a tím je patrně Portské víno. Chyba vznikla na naší straně, omlouvám se za ni;) Správně je MELASA BLACKSTRAP.

meggi
      Účastník

bééé, to je taková škoda!!! 🙁 já už se těšila, jak nahradím nevábnou chuť melasy za dobroučké portské…

A jinak vše ostatní v databázi už je ok? 😉

admin
      Správce

Meggi,
      ano ostatní údaje jsou správné s výhradou automatické úpravy softwarem;)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.