• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
      admin
      Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

dobrý den,velice mě vaše stránky zaujaly a přemýšlím zda bych i já mohla vyřešit svůj problém,mám bulimii a jsem už z ní unavená,nechci se tady rozepisovat a chtěla bych asi osobní pohovor.Jsem z České Lípy a mohla bych zajed i do Prahy.samozřejmě mě zajímá kolik stojí konzultace a td.popř.na první dobu i léky alespon přibližně,děkuji za odpověd,mám krev.skup.o a BMI 24,9 a ještě jeden dotaz co znamená-VYMĚŠOVAČ A NEVYMĚŠOVAČ,DĚKUJI moira.713@seznam.cz

admin
      Správce

Dobrý den,
      samozřejmě, že je možné a v tomto případě i vhodné, se sejít. Pokud budete mít cestu do Prahy, zde mám ordinace každou středu, takže pokud budete mít zájem, můžeme se dohodnout, který termín bude pro Vás vhodný.
      Hradit budete návštěvu – 350 Kč, v případě, že se domluvíme na dalším postupu, navrhneme si změnu v jídelníčku, ev. nasazení vhodných doplňků. Od stolu se těžko cokoliv ordinuje, proto je vhodné vycházet z osobní návštěvy.
      Bylo by vhodné mít s sebou poslední laboratoř. Laboratorní vyšetření na biochemii, alergologii a imunologii a vyštření moče na zátěž organismu volnými radikály lze zajistit formou samoplátcovství prostřednictvím naší pražské laboratoře.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.