Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/themes/parallelus-vellum/extensions/contact-fields/inc/functions.php on line 3
Produkty CaliVita - Dieta podle krevní skupiny od D'Adamo
  • Produkty CaliVita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
    • Autor
        Martina
        Účastník
        Body(ů): 1,00 Body(ů)
        Hodnocení: Nováček

Dobrý den Damiane,
        narazila jsem na Internetu na zvláštní potravinový doplněk a zajímal by mě Váš názor, možná jste se s ním již setkal. Ale hlavně, je prodáván jako potravinový doplněk pro výživu podle krevních skupin. Výrobce je CaliVita Intl., název produktu Vital O, A, B nebo AB. K dostání na e-shopu http://www.abcvyzivy.cz.

Děkuji za info.

admin
        Správce
        Body(ů): 823,00 Body(ů)

Dobrý den,
        v době, kdy jsme obdrželi výhradní zastoupení v ČR a SR, Calivita proklamovala, že se jedná o produkty navržené Dr.D’Adamo…
        skutečnost je zcela odlišná a jiná. Calivita se postarala o první, velmi nepřesný, překlad knihy Dr.D’Adamo. Od té doby rozdává v rozporu se zákonem neúplný a nesprávný seznam potravin, opět vydávaný za seznam Dr.D’Adamo… Z řad prodejců produktů Calivita se rekrutují i pseudoporadci, kteří nejsou certifikováni pro BTD/GTD poradenství.
        O daných produktech víme, složení je víceméně opsáno z originálu, který ale prochází vývojovou změnou, což Calivita nezaznamenala.
        Její produkty NEMAJÍ nic společného s Dr.D’Adamo a jeho teorií o výživě podle krevních skupin a podle genotypu…

Martina
        Účastník
        Body(ů): 1,00 Body(ů)

Moc děkuji, mně se to hned zdálo podezřelé 😉

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.