• Produkty CaliVita

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Martina a poslední změna proběhla před 9 roky, 2 měsíců.

• Autor

Martina
      Účastník
      Body(ů): 1,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Dobrý den Damiane,
      narazila jsem na Internetu na zvláštní potravinový doplněk a zajímal by mě Váš názor, možná jste se s ním již setkal. Ale hlavně, je prodáván jako potravinový doplněk pro výživu podle krevních skupin. Výrobce je CaliVita Intl., název produktu Vital O, A, B nebo AB. K dostání na e-shopu http://www.abcvyzivy.cz.

Děkuji za info.

admin
      Klíčník
      Body(ů): 1.302,00 Body(ů)

Dobrý den,
      v době, kdy jsme obdrželi výhradní zastoupení v ČR a SR, Calivita proklamovala, že se jedná o produkty navržené Dr.D’Adamo…
      skutečnost je zcela odlišná a jiná. Calivita se postarala o první, velmi nepřesný, překlad knihy Dr.D’Adamo. Od té doby rozdává v rozporu se zákonem neúplný a nesprávný seznam potravin, opět vydávaný za seznam Dr.D’Adamo… Z řad prodejců produktů Calivita se rekrutují i pseudoporadci, kteří nejsou certifikováni pro BTD/GTD poradenství.
      O daných produktech víme, složení je víceméně opsáno z originálu, který ale prochází vývojovou změnou, což Calivita nezaznamenala.
      Její produkty NEMAJÍ nic společného s Dr.D’Adamo a jeho teorií o výživě podle krevních skupin a podle genotypu…

Martina
      Účastník
      Body(ů): 1,00 Body(ů)

Moc děkuji, mně se to hned zdálo podezřelé 😉

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.