Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/themes/parallelus-vellum/extensions/contact-fields/inc/functions.php on line 3
Problémy s pletí - Dieta podle krevní skupiny od D'Adamo
  • Problémy s pletí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
    • Autor
        Ivana Pintnerová
        Účastník
        Body(ů): 2,00 Body(ů)
        Hodnocení: Nováček

Od léta se držím diety podle krevní skupiny A,spolu s pohybem jsem zhubla pár kilo a jsem spokojená a ‘naprogramovala’ jsem se celkem bez problému.Na začátku jsem brala Deflect a Detoxical,teď průběžně užívám B komplex,Echinaceu kapky a čas od času Lymphomyosot,což jsou homeopatika na lymfatické otoky,které jsem před časem mívala a teď jsem začala i užívat Omega3.Ale tak 3.-4.měsíc mám problémy s pletí,dělají se mi na krku a bradě zanícené furunkly,které se nehojí. Chtěla jsem se zeptat,jestli to může mít souvislost se změnou stravy a jestli by jste mi nemohli poradit.Před rokem jsem také prodělala hysterektomii,tak jestli se nemůže jednat i o hormonální poruchu.
        Nevím,na koho se mám obrátit:( děkuji za odpověď

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.