• Používejte i další komunikační kanály

  Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 5 roky, 4 měsíci.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2731

   admin
   Správce
   Body(ů): 2.028,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Vážení, velice si vážíme Vaší přízně. V poslední době se zde nic neděje. Ano, připravuje se nový web. S ohledem na možné vypadávání některých komunikační cest, jako může být, jak jsme dnes zjistili i e-mail, který může být na straně uživatele zařazen jako SPAM, je zde další možnost, kterou také využíváte, ale někteří z Vás nikoliv. Tímto kanálem je telefon 608 326426, který je od počátku stejný a stále na něm někdo je. Když si nebudete tedy jisti, můžete KDYKOLIV zavolat a infomovat se. To je lepší postup, než psát o peripetiích, kterých může být ušetřen každý, kdo používá rozum, tedy osobně se informuje, co se stalo.
   Nicméně, chápeme i histerické reakce některých z vás, způsobené masáží sdělovacích prostředků. Nový server DADAMO.CZ zprovozníme v dohledné době, už s ohledem na dnešní nemilé zjištění a tím je kolabování e-mailové komunikace.

   Hezký den a Vám, každému, kterého se dotkl výpadek komunikace a čekáte na vyřízení objednávek se ještě jednou omlouváme a do balíčku přibalíme i sladký dáreček na usmířenou.

   S úctou
   Damian

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.