• Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Milli a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
      w4ceva
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

kde najdu co znamená u skupiny to Os a On (a jak to zjistím u sebe. Mám skupinu 0.
      Nechápu taky v seznamu potravin, proč jsou sloupce s 0s červené,když nahoře je uvedeno, že červená je nevhodná, zelená vhodná? Mám si tedy všímat jen těch znamének +-0 ? Díky. Jsem tu nová a ten web je pro mě zatím nepřehledný.

w4ceva
      Účastník

Odpovídám si na svůj vlastní dotaz – to sekretorství jsem již našla, díky.
      Bez kritiky, zdá se mi tento web trošku nepřehledný. Ale snad mi to půjde.

Anita
      Účastník

Evo,
      také jsem měla problémy si najít rozdíl bez Os a On.
      Poradila mi Meggi.
      Teď mám zase problém s recepty co vařit.
      Dnes jsem dělala omelety ze špaldové mouky a z rýžového mléka a chutnaly dobře. Dostala jsem doma pochvalu 😉

Teprve s tímto stravováním začínáme.

A.

chipushit
      Účastník

Dámy, doplňte si v nastavení, jakou máte skupinu…

meggi
      Účastník

Evi, moc mě mrzí ta složitější orientace na stránkách… 🙁
      Když tak klidně napište buď soukromou zprávu adminovi, nebo v Diskusi, Co Vam u nás chybí, co Vám dělalo problém, co byste vylepšila. Na stránkách se pořád pracuje, díky Vám můžou být přehlednější i pro ostatní! Takže návrhům a vylepšením se meze nekladou!!! 🙂
      Viď, Damiane? 😛

Milli
      Účastník

a jak se to dělá ???
      Prostě mi to nejde. V profilu se dostanu do nastavení, dokonce i do galerie těch ikonek s označením krev. skupiny, ale nejde to uložit, aby ta vybraná ikona zůstala a zobrazovala se. Pokud se do profilu vrátím, je tam opět hláška, že není vybrána žádna skupina,….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.