• Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
      Mário Uhrin
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Zdravím vás, chcel by som poradiť s platbou pri vyplnení údajov zo svojej banky cez internet…predtým som to nikdy nerobil tak pre istotu chcem vedieť čo mám vyplniť ked idem zaplatiť do kolonky Meno, Ulica, Mesto, Smerové číslo atd. viete aby náhodou sa nestala nejaká chyba, lebo neviem presne komu to mám poslať…číslo viem ale ostatné nie

admin
      Správce

Dobrý den,
      údaje pro zahraniční platbu jsou:
      eBanka, a. s.
      Sídlo: Na Příkopě 19, 117 19 Praha 1
      IČ: 00562246

Kód banky: 2400
      SWIFT: EBNKCZPP

dále IBAN: CZ2124000000001795398001
      Název účtu: Martin Večerník
      číslo účtu: 1795398001/2400

Mário Uhrin
      Účastník

Ďakujem vám veľmi pekne…už by som to posielal na vás 🙂

irena
      Účastník

dobrý den jsem krevní skupina B+ jaké potraviny jsou pro mě vhodné a naopak jaké ne??? děkuji Irena:)

admin
      Správce

Dobrý den,
      pokud jste zdravá s normální hmotností, pak si stáhněte typeBASE4cz seznam potravin

Mário Uhrin
      Účastník

Dobrý deň, objednávku 149 som už zaplatil v pondelok, prišla vám už platba?

admin
      Správce

Dobrý den, zatím nic nevím, ale jakmile platba dorazí, obchodní manažerka Vás bude informovat o odeslání zásilky a přijetí peněz.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.