• pangasius

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 9 roky, 5 měsíci.

• Autor

Zuzka
      Účastník
      Body(ů): 1,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Prosím, nevíte jak je hodnocen pangasius?Je to v naší rodině oblíbená ryba…děkuji, moc mi pomůžete

meggi
      Účastník
      Body(ů): 50,00 Body(ů)

Zdravím, vyhrabala jsem starší příspěvek v diskuzích, ptalo se na to hodně lidí, tady je odpověď od Damiana:

Dobrý den,
      pro BTD není Pangeas vhodným produktem s ohledem na příliš vysoký počet Enterobacteriaceae ve filé z pangasius (Pangasius hypophtalmus). Pro tuto skutečnost byl tento výrobek již reportován v systému RAPID ALERT SYSTEM FOR FOOD AND FEED.

Zuzka
      Účastník

meggi, opět díky, jak je vidět, za co člověk nezaplatí…nikdo mu nepomůže…to je smutné…99.- za seznam, který nedorazí, ale musím říct, že reklamace byla vyřízena rychle a úspěšně, ač mám informace, že ne každému se to zadařilo….dalších x set korun za placené zóny…

…jojo, za vše se platí…
      …a teď k pangasiusovi…to mě nepotěšilo, byla to jediná ryba mimo uzeného lososa, který je taky zakázán, kterou jsem běžně a i několikrát týdně jedla..ach jo..

admin
      Správce
      Body(ů): 1.422,00 Body(ů)

Není o tom, že nikdo neporadí bez zaplacení.
      Ale buď bude někdo pracovat tady, nebo jinde. Vždy ale tam, kde si vydělá na to, aby svůj volný čas, daroval jiným, kteří nejsou na stránkách aktvní a jen reptají, že mají zaplatit za informace.
      NEMUSÍ, mohou si je získat jinde.

Reklamace stažení seznamů, jsou vyřizovány do 24 hodin a to u všech, kteří čtou a ví, že pokud se něco takového stane, je třeba nám napsat, jinak to nevíme.

Placené zóny nahrazují poradnu pro ty, kdo nemají možnost cestovat za konzultantem.
      Když přijdete k lékaři, také tam nezískáte informace zdarma. Platíte si je každý měsíc v pojištění. My pojišťovnu nemáme.
      Omlouvám se, pokud je někdo pohoršen, může využívat stránky pro veřejnost.
      Pokud jsou stránky pro někoho nepřehledné, ať navrhne strukturu. Pomůžete si tím.

Martina
      Účastník

Zajímavé informace!
      Pangas mi normálně nevadil, až jednou jsem si ho dala v období, kdy jsem kojila a dvě hodiny na to šel horem ven. Pak jsem ho dlouho neměla až před dvěma týdny (v dobré víře mi ho přivezla mamka) a opět šel horem ven! Podotýkám, že jsem při žádném těhotenství netrpěla nevolnostmi. Tentokrát došlo až na volání na 155! O pangasovi se tvrdí, že je to splašková ryba a varují hlavně před dovozem z Vietnamu. Organizmus těhule a kojící je zjevně na obsažené špatné látky mnohem citlivější.

admin
      Správce

…a my víme z předchozích diskusí, že tato ryba není vhodná pro výživu podle BTD/GTD…:-)

[quote]Dobrý den,
      pro BTD není Pangeas vhodným produktem s ohledem na příliš vysoký počet Enterobacteriaceae ve filé z pangasius (Pangasius hypophtalmus). Pro tuto skutečnost byl tento výrobek již reportován v systému RAPID ALERT SYSTEM FOR FOOD AND FEED.[/quote]

Martina
      Účastník

Technická… 😉 Pangasius = sumeček, že ano? Setkala jsem se s oběma názvy pro tuto rybu a myslím, že by to mohlo být pro uživatele základního seznamu BTD matoucí.

admin
      Správce

To máte pravdu, ale sumeček v BTD seznamu je skutečným sumečkem:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.