• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jana a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1732
   Lahoda
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Milé maminky, nevíte jak nejlépe řešit pomocí BTD stravy pálení žáhy v těhotenství u krevní skupiny A ? Moc děkuji.
   Jsme v osmém měsíci a stále nemáme žádný zaručený recept, který by se osvědčil.

  • #1734
   admin
   Správce

   Pálení žáhy v těhotenství je častým jevem, kolik dotazů, tolik řešení… Několik odborníků doporučuje při pálení žáhy vypít větší množství čisté vody (3 sklenice do hodiny), některým mým klientům pomáhá v době pálení žáhy pití mátového čaje nebo žvýkání mátový lístků. Z dlouhodobého hlediska je třeba skutečně dobře prověřit svůj jídelníček, zda dodržujeme to, co se má. Současně s tím užívat DGL Licorice [url]http://4yourtype.eu/Prirodni-medicina-byliny-leky/Protokoly/Zaludek/DGL-LICORICE-ABO/Detailed-product-flyer.html[/url] , případně řasu FUCUS Plus [url]http://4yourtype.eu/Prirodni-medicina-byliny-leky/Protokoly/Plisne-kvasinky/FUCUS-Plus-ABO/Detailed-product-flyer.html[/url] . Oba produkty jsou pro všechny typy, FUCUS Plus je u O prospěšnější. Lze užívat i v těhotenství.
   Samozřejmě doporučuji zaměnit kuchyňskou sůl za sůl mořskou. NaCl totiž způsobuje mimo jiné, také pélení žáhy. Mořská sůl je cuťově i chemicky pro tělo přívětivější.

   Příspěvek upravil: admin, o: 08/08/2007 22:39

  • #1793
   Jana
   Účastník

   JO TO NEVÍM, ALE MOJE MÁTI VŽDYCKY ŘÍKALA, ŽE KDYŽ PÁLÍ ŽÁHA V TĚHOTENSTVÍ TAK SE NARODÍ VLASATÉ DITĚ. ME SE TO V OBOU PŘÍPADECH POTVDILO 100%:-))))

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.