• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel chipushit a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
      admin
      Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Pálení kloubů je mimo jiné i průvodním znakem znečištění organismu. Bolest se stupňuje užíváním potravin zvyšující kyselost např. káva, ocet, kyselé nálevy, cukr, bílé pečivo… Zároveň kuřáci jsou postiženi častěji pocitem pálení kloubů. Častěji díky své genové výbavě trpí pálením kloubů nositelé krevní skupiny 0.
      V těchto případech je vhodné provést detoxifikaci organismu přírodními produkty a současně je vhodné zahájit péči o klouby (DEFLECT).
      Vhodné produkty a složení bylinných protokolů naleznete v sekci Protokoly – Detoxifikace.

Příspěvek editován: Damian, v: 14.12.2005 22:10

chipushit
      Účastník

Milý Damiane, mám zkušenosti, že jakmile trochu v dietě povolím a začnu jít brambory, budí mě v noci bolesti kolen. Trpěla jsem tím od mládí. Lékaři nechápavě kroupili hlavvou, prý mi nic není, objednávali mě na punkce apod, prý tam musí něco být. A přitom stačilo tak málo. Nejíst brambory. Jsem 0- sekretor

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.