• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 12 roky a 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2071
   meggi
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Kdo také využíváte při vaření ovesné vločky Emco, dejte pozor na podobnost dvou jejich verzí. :huh:

   Jedny se jmenují Ovesné vločky jemné a druhé Ovesné vločky jemné s vlákninou. Manžel v dobré víře koupil v Makru balík po 6ks těch druhých, jelikož myslel, že jsou samozřejmě ještě zdravější díky té vláknině. Omyl! Obsahují 80% ovesných vloček + 20% pšeničné vlákniny, takže pro ty, kteří mají nevhodnou celozrnnou pšenici, pšeničné otruby, klíčky apod., jsou nevhodné! :unsure:

   Ty první, Ovesné vločky jemné (celozrnné) jsou ze 100% ovesných vloček. Mají červený vršek obalu, narozdíl od těch nesprávných, ty mají modrý vršek. Přikládám foto.

   [img size=320]http://dadamo.cz/images/fbfiles/images/ovesne_vlocky1.jpg[/img]

  • #2075
   Ondřej
   Účastník

   Tak už vím proč mi bejvalo po těch emco vločkách tak blbě:) samozřejmě jsem si kupoval ty s přidanou vlákninou a nějak mě vůbec nenapadlo že nebude z ovsa….

  • #2083
   meggi
   Účastník

   No to by snad nenapadlo vůbec nikoho! Jak se teď totiž dívám na ten modrý obal vloček na webu, tak tam je dokonce na první straně uvedena ovesná vláknina! :woohoo:
   (já už ty obaly doma nemám, abych to mohla ověřit, dali jsme je příbuzným)

   http://www.emco.cz/produkty/ostatni-vyrobky-z-ovesnych-vlocek/

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.