• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1952
   admin
   Správce

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Dobrý den,
   Vaše zažívání můžete spolehlivě upravit vysazením mléka a pšenice z jídelníčku, kdy je nahradíte prospěšnými potravinami pro nulku. Rovněž vynechejte brambory, kukuřici, čočku, arašídy a fazol obecný a Navy. POZOR na různé doplňky a léky, které ve svém nosiči obsahují nevhodné produkty. Tím si totiž pravidelným dávkováním nevhodných lektinů či dalších látek neprospějete a snižujete i účinek těchto doplňků. Skořice neobsahuje škodlivý lektin, ale může provokovat glukozu a to je u nulek nežádoucí.
   Káva – po jejím vynechání ulevíte nejen žaludku a psychice, ale také kloubům, kůži, nehtům i vlasům. Namísto kávy se naučte vychutnávat neslazené zelené čaje. Jde to. Jde o prvních několik dnů, ale věřte mi, že i když si dáte kávu po měsíci dodržování BTD,poznáte záhy, jak je to nedobrý nápoj, který okamžitě odvodňuje silně tělo Ze zeleného čaje dostane podstatně více, jednak antioxidanty a také detoxikaci těla a příjemný pocit svěžesti. Mluvím o sypaných nebalených zelených čajích.
   Vitamín B má denní doporučené dávky, ale v určitém období je možno dočasně překročit DDD. Předávkování u B bývá bez výrazné odezvy, většina se vyloučí močí. Pro krevní typ O je výborná forma B12 _ Methylcobalamin, který je lépe dostupný, něž klasická B12 kyanokobalamin. Vitamíny B mají vliv na metabolismus. Navíc Methylcobalamin podávaný po probuzení za součinnosti intenzivního denního světla znatelně zkracuje dobu probouzení a ranní únavy. Doporučuji kombinovat s kyselinou listovou, libovolné zda z výživy nebo doplňku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.