• Ochucené minerálky

  Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  meggi a poslední změna proběhla před 10 roky, 7 měsíci.

  • Autor
   Příspěvky
  • #2386

   meggi
   Účastník
   Body(ů): 50,00 Body(ů)
   Hodnocení: Nováček

   Ráda bych se podělila o zjištění, jak si můžou mnozí špatně vyložit hledání výrobků v obchodech pro svoji krevní skupinu.
   Tak třeba kamoška nulka. Přečte si v seznamu potravin, že jsou pro ni prospěšné bublinkové i jiné minerálky, ok. Jenže jde do obchodu a vybere si jakousi Aquilu s příchutí citronu nebo ananasem nebo co to bylo, protože se řídila jen tím, že je to bublinkové a že tam má navíc prospěšný CITRON nebo ANANAS, tak prý aby to neměla “jen” bublinkové, ale o tu ovocnou složku prospěšnější. Jenomže si vůbec nečte podrobné složení takové minerálky! Kdyby jo, tak by zjistila, že právě tahle její obsahovala kromě té bublinkové vody navíc plno konzervantů, dokonce i ASPARTAM nevhodný pro všechny krevní skupiny (!!!). Takže místo aby si tou minerálkou prospěla, tak si ještě těmi nevhodnými složkami spíše uškodila. Nemluvě o tom, že ta příchuť ananasu nebo citronu je tam uvedena jen jako citronové aroma nebo takové nějaké podřadné obsažení a vůbec ne třeba čistá šťáva z ovoce…
   Takže si buď vybírejte takové ochucené minerálky, které mají ve složení opravdu jen vhodné složky, nebo si radši kupte čistou perlivou stolní vodu (myslím Magnézia, Dobrá voda, Toma nebo takové jakési značky..), nebo si dejte i tady na diskuzi prohledat fórum, mělo by Vám to najít příspěvky o minerálkách a bublinkových vodách, kde přímo Damian radil, podle čeho a v jakém minerálním složení vybírat tyhle vody, aby byly vůbec vhodné.

  Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.