• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1796
   meggi
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Přátelé, nepodařilo se Vám někomu objevit v obchodech či zdravých výživách ovocné sirupy bez glukózy? Prošla jsem množství značek, ale všude je buď glukózový sirup, nebo dextróza, aspartam, éčka atd. Zatím vychází jako nejmenší zlo ovocné sirupy YO (černý bez, višeň, jablko-limetka, lesní směs…), protože neobsahují žádné éčka, konzervanty, barviva apod., jen glukózo-fruktózový sirup.
   Ale ráda bych objevila čistý sirup vhodný pro B, 0, AB (ty glukózové můžou pouze áčka). Řešením by byly domácí sirupy, ale to bych nezvládla, na celý rok by jich byla potřeba hromada, manžel to pije po litrech. Jasně, že bychom mohli pít čistou vodu 😉 , ale my jsme rozmlsaní, sirupy nám chutnají daleko více a tímhle způsobem do sebe dostaneme výborné množství tekutin za den. Vody bych tolik nevypila. Také pijeme různé čaje (ovocné, bylinkové), ovocné šťávy, kakao, mléko atd. .. ale ty sirupy se hodí, zvlášť od jara do podzimku.
   Nebo nemáte nějaké tipy, kde se dají sehnat domácí sirupy? Neznám nikoho, kdo by něco takového prodával… :dry:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.