• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 14 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
      admin
      Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Výživu pro krevní skupinu a jsem začala poněkud chaoticky aplikovat na sobě a svojí rodině od roku 1998. V průběhu doby jsem ale zaznamenávala období, kdy se namísto úlevy, dostavila občasná nevolnost a dokonce jsem měla i metabolické problémy. Přišlo období, kdy jsem zcela zanevřela na dietu podle krevních skupin a přidala se tak klidem, kteří tuto dietu zavrhují… Pak přišel rok 2004 a já jsem navštívila se svými zdravotními problémy pana Damiána. Navštívila jsem ho, protože jsem nutně potřebovala pomoc s mou dlohodobou nemocí a moji přátelé mi ho doporučili s tím, že bylinné terapie pana Damiána jsou účinné, rychlé s dlouhodobým efektem ústupu potíží. Protože jsem už opravdu nevěděla, co dělat s bolestí močového měchýře, rozhodování bylo jednoduché. Půjdu. Lékaři mi po vyšetřeních sdělili, že je vše v pořádku po stránce urologické, ale bolesti mě dováděli k šílenství. Přestala jsem dokonce i plnit manželské povinnosti, protože jsem bolestmi selhala i jako žena-manželka. Šla jsem tedy více méně zachránit svoje manželství.
      Po první návštěvě jsem ale zůstala jako opařená!!!!

První otázka byla: „Víte jakou máte krevní skupinu…?“ to mě dostalo!
      Myslela jsem, že se skácím! Já, která zkusila jíst podle seznamu potravin z různých internetových stránek a získala spíše problémy…

Nicméně jsem řekla, že mám A, ale že nemám zájem o šarlatánství podle krevních skupin…

Damián se zamyslel a pak mi pomalu začal vysvětlovat, jak se správně aplikuje výživa dle krevních skupin. A najednou mi začalo docházet, kde byla chyba. Seznamy doporučených potravin, které jsem mohla srovnat s originálem seznamu se velmi lišily. A v ten moment jsem pochopila to nejdůležitější: Až do doby objevení ABO kliniky, jsem totiž dostávala nekompletní informace, zavádějící a skutečně i svým způsobem, život komplikující informace. Bez zodpovědnosti a bez záruk jsou na internetu prezentovány nepravdivé nebo nekompletní informace o výživě dle krevních skupin.

Schůzka se protáhla o tři hodiny, ale byla jsem docela ráda. Dostala jsem ten správný seznam, Aromastat dvě kapsle denně a Deflekt s Polyflorou pro áčko. Byli jsme domluveni, že zaplatím až za 6 týdnů užívání… Nechtěla jsem, ale na druhou stranu jsem byla zvědavá a zaskočená tím, jak si je pan Damián jistý, že to bude lepší…

A bylo. Nečekala jsem celých 6 týdnů. Za 10 dní jsem se vysloveně vetřela do ordinace na Žižkově k panu Damiánovi a musela jsem mu poděkovat i před těmi cizími lidmi. Můj život se změnil. Celkově. Jak píše pan Jiří v poznatku přede mnou. Mám nové místo, mám šťastného manžela. Mám svého skutečného léčitele přírodní medicínou!

Chtěla bych tímto příspěvkem především poděkovat za unikátní pomoc, která mi změnila život k lepšímu. Můj lékař byl seznámen se vším, co jsem podstoupila a byl velice překvapen zlepšením mého zdraví a ústupem bolestí močáku. Dala jsem je tedy dohromady a věřím, že i náš pan doktor mohl na vlastní oči vidět ony skvělé výsledky při mojí alternativní léčbě.

Nebojte se přejít na výživu Dr.D’Adama, je to vážně moc fajn pocit!

Jěště jednou díky, pane Damiáne MOC!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.