• Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 13 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
      Hilmerová
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

keď som krv.sk.0 aké mlieko mám piť –
      sójové – to obsahuje kukruričný škrob
      obilné – to neviem ako sa robí – viete poradiť,
      ako si robíte mlieka?
      Ďakujem

Miluše Šimánová
      Účastník

Ahoj Zdenko, zkus sojové mléko od firmy TIMEX, tam by kukuřice být neměla.

Zuzana Miksikova
      Účastník

tekute sojove mlieko v krabici-tatranska mliekaren = tami. velmi chutne a nie je az tak drahe. a uplne mnam na koktejl 😉

admin
      Správce

Dobrý den, můžete opsat složení? Byl jsem se podívat na stránkách, ale není tam, děkuji.

meggi
      Účastník

Ahoj Zdenko, nebo zkus třeba sojové mléko Provamel, které bylo zatím jako jediné schváleno pro účely této výživy v menu Odkazy-InfoBASE4. I když myslím, že i to slovenské sojové TIMEX má vhodné složení… 🙂

Sojové mléko Provamel – náhražka kravského mléka pro krevní skupinu A, Bn, ABs, Os.
      Produkt VYHOVUJE pravidlům R4YT® a byl vydán certifikát 0002604072000 na níže uvedené složení. Produkt JE vhodný pro krevní skupinu A, Bn, ABs, Os.

Název: Sojové mléko Provamel
      Objem: 1 litr
      Výrobce: http://www.provamel.com/english/Provamel_soya_Drink_bio_natural.htm
      Složení: voda, loupané sojové boby (7,2%)
      Prodejce: Internetový obchod ROZMARÝNA, další prodejci
      Cena: 34 CZK
      Poznámka: Slouží jako náhrada kravského mléka, vhodné k vaření
      Nutriční hodnoty:

Miluše Šimánová
      Účastník

Ten TIMEX jsem kupovala chipushit, já ho nemůžu takže složení nevím.

meggi
      Účastník

Tak jsem se dnes na složení toho mléka dívala v brněnské zdravé výživě. Pokud jsem si to dobře zapamatovala, tak to bylo:

sojové boby, voda, glukózový sirup s fruktózou, mořská sůl, vitamin B12.

A je to…vydávám ho na milost a nemilost Damianovi. 😉

Příspěvek editován: meggi, v: 11.06.2007 23:04

Zuzana Miksikova
      Účastník

sojove mlieko tami: voda, sojove boby 8%, glukozovo-fruktozovy sirup 3.5%, jedla sol 0.05%, vitamin B12

admin
      Správce

Dobrý den,
      děkuji za opis složení a zde je result:
      Sojové mléko TAMI je vhodné pro POUZE pro As a An. Na vině je zmíněné sladidlo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.