• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 12 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Nemůžu objevit vánočku bez rostlinných tuků/olejů, ale mám aspoň mazanec:
      [b]MAZANEC MÁSLOVÝ S ROZINKAMI, SYPANÝ MANDLEMI[/b]
      Firma Penam, 400gr.
      Složení: pšeničná mouka, voda, cukr, máslo, droždí, rozinky, mandl. lupínky, emulgátor, kys.askorbová, regulátor kyselosti, enzy, vaj. melanž, citropasta, sůl jodovaná.

[i]Všude, kde je ve výrobcích nějaké éčko, uvádím už rovnou překlad, co to éčko znamená, viz další příspěvek.[/i] 🙂

meggi
      Účastník

V Kauflandu měli několik druhů vánoček. Je zajímavé, jak se odlišovaly složením. Zatím co některá obsahovala pro B nevhodné ztužené rostl. tuky i oleje, margarín, dextrózu, glukózový sirup, kukuřičný škrob, slad nebo i další prvky, a to i dokonce vánočka s názvem máslová, kde jsem už chtěla jásat, že to bude určitě ta pravá pro B. :S
      Kromě toho již zmíněného vhodného mazance, mi nakonec ze ZATÍM objevených vánoček vyšla jedna jako nejmenší zlo:
      Vánočka s rozinkami Penam Sladký den, 400gr., výrobce Hepek s.r.o. Brno. Obsahuje pouze rostl. olej, na 4. místě složení, jinak nic. [img size=200]http://dadamo.cz/images/fbfiles/images/vanocky.jpg[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.