• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 12 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Ptali se mě za ten čas mnozí, jestli je v obchodech nějaké vhodné lístkové těsto pro sk. B (pro áčko se samozřejmě najde každé druhé, ne-li každé, jelikož áčko může jak dextrózu, tak rostlinné tuky, tak kukuřčiný škrob).

Já o takovém bohužel nevím. Myslím kupovaném, jinak samozřejmě i v receptech na domácí listové těsto se uvádí jako vhodná surovina máslo, ale mně se s tímto druhem těsta opravdu nechce piplat. B)

Všechny lístkové těsta v obchodech, co jsem za rok a půl našla, měly ve složení hromadu nevhodných složek. NEJVÍCE jich mělo právě tolik uznávané a chuťově vychvalované a dokonce oceněné značkou Klasa – BABICKÉ LISTOVÉ TĚSTO. Tam je celá plejáda nevhodných složek, dokonce kromě rostlinných ztužených tuků jsou uvedeny i živočišné z vepřového tuku! :angry:

Teď se mi ale dostalo do rukou jedno listové těsto, které mě složením velmi mile překvapilo a opět bych ho tedy považovala v této kategorii za nejmenší zlo na našem trhu. Takže pokud některým béčkům chybí ke štěstí s touto výživou kupované listové těsto, tady je můj tip:

LISTOVÉ TĚSTO HLUBOCE ZMRAZENÉ, OBENQUE
      Výrobce: Delta Frozen Products, Kladno.
      Hmotnost: 400gr.
      Složení: pšeničná mouka, pitná voda, rostlinný tuk (rostlinné oleje a částečně hydrogenované rostlinné tuky, voda emulgátory mono- a di-glyceridy mastných kyselin, lecithin, antioxidant kyselina citrónová, aroma, barviva bixin, kurkumin), jedlá sůl, cukr, deaktivované droždí.

A abych nedostala sprda od Damiana :laugh: , zdůrazňuji, že jde o nejmenší zlo, ne o výrobek bez nevhodné složky pro B.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.