Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Žila jsem v iluzi, že když přijde béčko do obchodu, je pro něj oddělení mléčných výrobků královstvím. Představte si, jaký to byl omyl! :whistle:

Složení všech možných tvarohových krémů, tolik vychvalovaných v reklamách pro děti (Pribiňáček, Tvaroháček, Bobík, Kunínek, Ostraváček… ) je zcela nevhodné i pro skupinu B!!! 👿
      Jmenuji z jejich složení: kukuřičný škrob, xantan, želatina, konzervanty, guarová guma atd. atd.

Už jsem chtěla rezignovat, když jsem někde narazila na Lipánek. A světe div se, nechtěla jsem ani věřit, složení:
      tvaroh, smetana, mléko, cukr, vanilka (nebo i kakaový).
      NIC VÍC!!!

Takže dávám velkou jedničku tomuto výrobku a někdy ho navrhnu na certifikaci pro B. Když si ho dá člověk jednou za čas jako chuťovku-zákusek, tak těch 30% tuku můžeme v pohodě přehlédnout… :silly:

chipushit
      Účastník

Meggi – bohužel. Jakmile něco objevím,raduju se jen do doby, než vyluštím blechy. Většinou je tak kukuřičný škrob nebo slunečnice… Tyto dvě věci výrobci milují asi víc, než naši kuchaři protlak:-(((

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.