Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
      admin
      Správce

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Dobrý den, mám tříměsíční dceru a kromě mateřského mléka ji musím dokrmovat UM. Nevíte někdo, které UM je nejvhodnější pro skupinu 0+? Nebo je to jedno? Já jsem někde četla, že v Sunaru je jod, který je dobrý právě pro skupinu O. Nevíte někdo, prosím, o tom něco?

Amanita
      Účastník

Jodem je obohaceno kazde UM…
      Ja mam miminko Bcko takze dokrmuju normalnim Nutrilonem na bazi kravskeho mleka… pro O bych hledala neco co je asi co nejmin kravske napriklad Nutrilon HA, ktery je urceny pro deti s alergii na kravske mleko…

meggi
      Účastník

Ano přesně tak, i já bych hledala speciální hypoalergenní mléka, kde je minimalizován dopad kravské bílkoviny.

A pokud kojeneckou kaši, tak vím o geniální právě pro nulky, které mají prospěšný karob-svatojánský chléb!!!

[u][b]NESTLÉ Sinlac speciální kaše 650g[/u]
      Složení: rýžová mouka 52% (část enzymaticky hydrolyzována), karobová mouka 19%, cukr, rostlinné oleje, vitamíny, minerální látky a stopové prvky.[/b]

http://www.lekarna.cz/nestle-sinlac-specialni-kase-650g/

admin
      Správce

Děkuji za radu.
      Já jsem ze začátku dávala hypoalergennní mléka, ale pak manžel jednou koupil obyčejné UM a od té doby jí hypoalergenní nedávám. Tak nevím, mám jí ho raději začít zas dávat nebo už nebude alergická na krav.mléko, když nemá žádnou reakci? Dávám jí obyčejné umělé mléko skoro dva měsíce.

meggi
      Účastník

Bohužel není směrodatné, jestli se projeví alergie na bílkovinu kravského mléka nebo ne. Nulce a áčku prostě kravské mléko škodí, takže i když nebudou mít celý život žádnou prokázanou alergii, celý čas si touto konzumací oslabují své zdraví, současně přispívá k přibírání. Já bych se osobně určitě přimlouvala za co nejmíň nevhodné umělé mléko pro nulky a áčka, čili buď již zmiňované hypoalergenní, nebo pokud jsou i nějaké rýžové, sojové… ovčí asi bohužel nedělají, že? :S 😆

Lenka Čermáková
      Účastník

Mám chlapečka, má krevní skupinu 0 a dáváme mu Nutrilon Comfort. Má rozštěpenou bílkovinu kravského mléka, takže neobsahuje kasein. Bříško ho od té doby vůbec nebolí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.