• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Nina a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1871
   meggi
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Maminky, často se setkávám se smutným konstatováním, že kromě sk. A nejsou pro Vaše děti vhodné tolik praktické, šikovné a oblíbené (navíc téměř v každém obchodu k dostání) kukuřičné křupky – takové ty nafouklé válečky, neslazené, nesolené, čistá kukuřičná krupice. Je pravda, že jsou doporučovány jako vítaná svačinka či zábava do kočárku (nebo když si maminka potřebuje něco udělat v domácnosti) pro nejmenší děti už do 1 roku a dětem moc chutnají, jsou vláčné a nehrozí třeba vdechnutí.

   V některých kamenných zdravých výživách jsou k dostání pro všechny krevní skupiny vhodné KŘUPKY RÝŽOVÉ ! Pokud by je u Vás neměli, dají se objednat i na internetu:
   http://www.obchod-usmev.cz/eshop-krupky-ryzove-20-156
   http://www.obchod-usmev.cz/eshop-krupky-ryzove-20-163

   Také jsem našla výrobce, který vyrábí pro áčka prospěšné (na rozdíl od neutrálních kukuřičných) a pro nulky neutrální i křupky pohankové, pohankovo-rýžové. Jen nemůžu najít, kde se to dá koupit:
   http://www.kez.cz/main.php?pageid=282&SUBsysID=572&KLSsysID=353

  • #1874
   Nina
   Účastník

   Našla jsem na netu tenhle obchod se zdravou výživou, v nabídce mají i zmiňované křupky. Mají e-shop i kamenný obchod. Dle toho co nabízejí mám dojem, že výběr předčí dosavadně mne známé obchody. Určitě se tam vydám na zkušenou.N.:)

  • #1875
   Nina
   Účastník

   Klasika, zapomněla jsem na to nejdůležitější. Posílám odkaz.
   http://www.medunka.cz/index.php

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.