Úvodní stránka Fóra Často kladené dotazy – Poradna genodietologie Dotazy na Damiana Kr.skupina 0 – střeva po antibiotikách!!!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Poraďte prosím! Moje známá, kr. skupina 0 se pár týdnů úspěšně řídila BTD. Pak ale musela brát antibiotika, které jí rozhodily střeva a zažívání. Doktor jí na regeneraci střev po antibiotikách nařídil jíst co nejvíce jogurtů a zakysaných výrobků – což ale kr. skupině 0 škodí. Nemůžu si vzpomenout, kde jsem četla, že i jiné potraviny či nápoje apod. mají stejný pozitivní vliv na obnovu střevní flóry jako jogurty, a přitom by to bylo vhodné pro nulky. Můžete mi prosím poradit? Děkuji moc, známá Vám bude vděčná… 🙂

admin
      Správce

Dobrý den,
      nejjedodušší a nejúčinnější by bylo užívat produkt POLYFLORA O. Ten zajišťuje vyrovnanou mikrofloru střev u každého krevního typu (Specificky A,AB,B,O)

meggi
      Účastník

Děkuji za odpověď, možná by byla Polyflora nejúčinnější, ale ne nejjednodušší řešení. 🙁 Než by si známá objednala, zaplatila a obdržela Polyfloru, uběhly by aspoň 2-3 týdny. Bohužel to je zcela akutní otázka, ty mléčné výrobky musí brát už teď denně, nelze to odkládat, má kvůli těmu střevům zdravotní problémy… 🙁
      Opravdu nevíte pro nulky o adekvátní náhradě za vlastnosti kysaných mléčných produktů, které si může hned teď jít koupit, nebo doma připravit? Dala bych krk za to, že jsem už párkrát o nějakých potravinách, nápojích či bylinkách četla, že mají úplně stejný efekt na střeva po antibiotikách, jako jogurty… Ach jo, kdybych si tak vzpoměla… nemám bohužel čas prohledávat teď internet… 🙁

Miluše Šimánová
      Účastník

Meggi, já vím že se dělají fermentované salámy, výrobce fa Kmotr, to by jako nulka mohla, ale nevím, zda mají shodné účinky jako jogurty.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.