• kontakty a přihlášení

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Alena Podroužková a poslední změna proběhla před 10 roky, 1 měsícem.

• Autor

Alena Podroužková
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Dobrý den, váš systém mě už nehodlá akceptovat pod „ajinka“ (což mám zaregistrované už 3roky), neustále na mě řve, že má registrace zdarma skončila, takže jsem zvolila nové přihlášení, neboť žádný kontakt, kde by bylo možno zjistit, co se děje, jsem prostě nenašla. Jestli tomu dobře rozumím, bez zaplacení není možné už vůbec nic. Ani kohokoli zkontaktovat.
      Damiane, víte, že jsem se na vašich stránkách zhruba před dvěma lety pohybovala velmi často. Byla to doba, kdy se na nich prakticky nic nedělo. Sešly jsme se Meggi, chipushit. muschil a v té době jsem vaše stránky i výživu doporučovala všem svým známým. Pak začaly změny. Nejdříve se změnilo bodové ohodnocení, pak se body ztratily úplně, problémy s poskytováním seznamů…..a nakonec vše placené, dle mého názoru neúměrně (jako samoživitelka nemohu dát 4500,- za rok jen tak za pár dotazů/i kdybych chtěla/ale třeba to špatně chápu a je to jen pro vyvolené 🙁 ).
      Dnes si sice žiji dál podle této výživy, protože se tak cítím dobře. Ale přiznám se, že už nikomu nedoporučuji. Protože laik a začátečník pokud nahlédne na vaše (značně nepřehledné, zbytečně složité a podle toho asi i drahé) stránky se nedozví jako prvotní informaci vůbec nic. Ani jak kontaktovat jakéhokoli konzultanta!!! (pokud by chtěl jít až tak daleko a zaplatit si to) A vše vypadá jen jako komerce s cílem vytáhnout z lidí co nejvíce peněz. Další úžasná dieta, která za čas upadne v zapomění. A já se jim jevím jako ten, kdo se tohoto procesu účastní. Což nechci.
      Všechny recepty, názory, rady jsem na tyto stránky vždy psala ráda s tím, že ostatním můžu pomoci a poradit, protože vím, že začátky jsou těžké. Obdivoval jsem meggi za její nezměrnou energii, kterou do toho vkládala. Byla to hezká doba, kdy jsme tu s holkama brebentily…a myslím že to bylo přínosem i pro vaše stránky. Čím více je příspěvků od těch, kteří tuto výživu používají, tím více důvěry, tím více „zákazníků“…
      Ale mohla bych se stále registrovat na nová a nová jména, ne? To bych vždy měla přístup na sedm dní? To je vtip…
      Přeji vám vše dobré.

admin
      Správce
      Body(ů): 1.422,00 Body(ů)

Dobrý den,
      damian je v tomhle nevinně.
      Stránky jsme rozdělili na dvě části.
      Pro začátečníky a pro pokročilé, kteří hodlají pracovat s daty pro BTD a GTD.
      Nehledejte v profi zóně nic víc, než data a údaje, se kterým je určeno pracovat v praxi.
      Žádné tisknutelné seznamy v pdfku a podobně.
      Vše je na systému provázání dat do oblastí, se kterou se momentálně pracuje.

¨Příklad: žaludek, deflect, Helicobacter pyrolli, hubnutí, detoxikace, diabetes, těhotenství, funkční potraviny, kuřecí, imunitní systém, rakovina….

Co mají společného? Jsou mezi sebou provázány a i když vedou k jednomu tématu či potravině, přístup je z několika mnoho oblastí. Každý ale dojde k cíli jinou cestou, protože každá nemoc probíhá jinak.
      Proto se může zdát leccos nepřehledné, proto se stránky oddělili.

Díky tomu, se placená část přesunula na profi server a s tím i staré kontakty z opouštěného serveru. Systém předplatného všechny označil za expired – ukončené správně, protože všichni musí oživit svůj účet na novém serveru.
      Nicméně, je vidět, že „oživení“ účtu je technicky nedokonalé, proto se manuálně všem nastaví během odpoledně na lifetime-navždy přístup na stránky.

Takže z pohledu stálých uživatelů se nic nemění, jejich přihlášení probíhá normálně, až do dnes.

Diskuse a kontakty jsou přístupné po přihlášení, respektive po registraci zdarma, takže každému.
      Vycházíme z toho, že kdo chce kontakt, mohl by se představit, protože komunikace na webu a odeslání požadavku, je pouze pro registrované a opět podotýkám ZDARMA.

ZDARMA je i přístup do seznamu TYPEbase4. Pro prohlížení karty položky je ale vyžadováno předplatné, protože tato karta obsahuje odkazy na využití a zařazení dané položky. Ale základní informace jsou dostupné ZDARMA.
      Dokonce nechal Damian na zkoušku otevřenou i Mojí terapii, která byla jinak v zóně předplatného. Můj názor je odlišný, ale je to jeho boj, jak to bude stíhat, chtěl vyjít vstříc těm, kteří nemají peníze a potřebují pomoc…

Pamatuji si Vás, začínali jsme všichni spolu, bylo to fajn 🙂 Jenže i my musíme postupovat tak, jak je nám diktováno, ne všechno můžeme rozdávat.
      Doplatili jsme i na to, že se v ČR špatně přeložili Peterovi knihy a díky neautorizovaným „praktikům“ se nebude překládat do češtiny skvělá novinka GenoType Diet a tím i některé informace, prostě chcanecha musí být pro členy.
      A když už člen, tak proškolit a certifikovat a to je oněch 4.500 Kč z původních 450 EUR to je podle mého docela úspěch.
      To není vidět, ale to je taky naše práce a součást webu pro členy.

RECEPTY
      Recepty jsou v jiném formátu, než je nová databáze, takže se musí přepsat recept od receptu a provázat s novými skupinami A,B,AB,O,L,S,U,B,V,K a to je v jednom dost práce. K tou musíme konečně doladit provozní část webu a plnit nová data.

Od doby prvních diskusí jsme chtěli udělat stránky pro každého, ale jak vidno nevyšlo to. Aspoň bonusový systém se povedl 🙂

Takže, abych to shrnul, panika není na místě, protože základ je na dadamo.cz a ostatní, mimo databází a receptů R4YT je vše po registraci zdarma přístupné i nadále.
      Kdo chce víc, má možnost, ale to spíše zajímá praktiky, než standardní uživatele, kteří hledají zadarmo návod, jak zhubnout, opisují si složení našich produktů a pak se šibalsky usmívají, jak na to vyzráli…ale ono je to jinak.

Každý, kdo má zájem, píše sem nebo nám pošle e-mail nebo zavolá nebo se staví.
      Je to jen o té cestě k informaci.
      Přihlásím se a kliknu na kontakt ve spodní liště stránek, první položka, zobrazuje se registrovaným zdarma.

Je to o tom, poznat celé stránky, nejen horní okraj a levou stranu.
      Nespěchejte, v klidu se posaďte a koukněte se, kde co je. A když to nevidíte, vyhledávání to najde vždy.

Pokud někdo používá internet explorer, může mít potíže se zobrazováním některých stránek. Zde doporučuji nainstalovat si kvlaitní prohlížeč stránek Mozilla – Firefox.

Je to jen na nás, když máte připomínky k orientaci stránek, tak sem s nimi, ať se něco děje:-)
      Vaše ajinka je v pořádku:-)

Alena Podroužková
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)

Dobrý den, děkuji za obsáhlou odpověď 🙂
      Takže mám Mozillu a stejně jsem ze všeho jelen (což je pro mé Bčko vhodné :-)) )
      Za prvé – kontakt. Pokud nastane nějaký problém, co jsem měla já, že se nejde přihlásit z tech. důvodů, tak se prostě nikoho nedovolám. A jediné řešení tedy v tu chvíli bylo, zapsat se pod novým jménem, abych se mohla rozčílit :-))
      Malá šedivá písmenka „kontakt“ úplně dole vidím, až když se přihlásím… Přiznám se, že jsem si jich nikdy dříve nevšimla. Ze všech programů (účetních), které jsem kdy používala, mám zafixováno, že co je šedé, méně viditelné, to je zavřené-nefunguje, nejde rozkliknout. Takže částečně je to má deformace a částečně si opravdu myslím, že je to špatně viditelné.
      Pokud si začátečník vleze na dadamo.cz, nevidí, kde se zaregistrovat. Před nějakou dobou to bylo nahoře na vysouvací liště, ale přiznám se, že teď když jste to opět přesunuli, tak jsem hledala asi 10min, než jsem přišla na to, že se mi to objeví, až když třeba rozkliknu diskusi, nebo popis produktů. A opět velmi nevýrazné. Přihlášení je to první, co se vyžaduje, jako představení se. Souhlas. Ale když to těžko hledám, kde, fakt mě už tento detail otráví.
      Do náhledu na základní seznam se prostě nikde nedostanu. Nejsem počítačový génius, ale snad nejsem ani moc natvrdlá – kdysi jsem se krátce živila programováním než to vystřídalo účto – ale jediné, co lze, je stažení přes SMS. Já osobně seznamy nepotřebuji, mám úplně ty staré, takové povídací 🙂 i ty následné v hezké přehledné tabulce. Ale pokud chci dodržet zásadu a nešířit je, musím být schopná říct, kde je ostatní najdou.
      Nedošla jsem k této výživě kvůli hubnutí ale kvůli zdravému stravování. A byla to dlouhá cesta. Jo, možná je to o tom, že kdo to se svým zdravím myslí vážně, měl by vyvinout nějakou snahu, se dopídit těch správných informací pro sebe, možná je to o tom, že dnes chce každý vše předložit pod nos. Ale taky je dnes spoustu názorů, směrů, informací, knih, časopisů, pravd a lží o tom, co je vlastně to správné, zdravé.
      A ta možnost vyzkoušet něco, o čem jsme já i Vy a Meggi a další přesvědčení, že funguje, by měla být co nejjednodušší pro ty, co hledají a začínají. A pro první odzkoušení, že to funguje, když se to poctivě dodržuje (vše je o zodpovědnosti), základní seznam stačí. Takže, prosím, ještě jednou: Je k nahlédnutí základní seznam a kde?
      A připomínka na závěr – zpravodaj na můj mail chodí nečitelný – samé čtverečky, čárečky – je to roztomilé ale nic se z toho nedozvím :-)) V čem může být problém?
      Hezký den.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.