Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1690
   Mário Uhrin
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Má niekto s týmito doplnkami skúsenosť…podľa uvádzania majú okolo 90-98% vstrebateľnosť ako doposiaľ 30-40% chelátové dolnky…pán damian, môžte povedať v akej väzbe sú vaše doplnky od firmi NAP?Chcel by som vedieť z čoho sa skladá a ako sa vyrába polyflora,a napríklad vitamíny alebo bioaktívna b12 a kys. listová…z akých zdrojov máte minerály a vitamíny?máte vlastné miesta kde si pestujete plodiny?

  • #1743
   admin
   Správce

   Co se týká výroby produktů NAP, jde především o derivaci mrazem, což zaručuje vyšíí účinnost a nižší toxicitu, než u klasick yzpracovávaných bylin, díky této technologii rovněž podáváme nižší, ale účinnější dávky bylin. Pokud chcete znát složení jednotlivých výrobků a vládnete angličtinou, není problém si stáhnout z našich stránek Technické specifikace produktů. Co se týká pěstování a výroby, pěstuje se na farmách s přísným dohledem na kvalitu nebo se vykupují vstupní suroviny od firem, které odpovídaji GMP normě, což zaručuje nejvyšší kvalitu.

  • #1749
   Mário Uhrin
   Účastník

   To je nesporne vysoká kvalita ktorú ani v najmenšom nedosahujú iné firmi…ale firma nutrilite je asi niečo podobné ako NAP a majú výrobky aj na slovensku, takže si zakúpim, lebo je tam záruka vrátenia peňazí ked nebudem spokojný.

  • #1750
   admin
   Správce

   Dobrý den,nebudu Vás zrazovat od Nutrilite.
   jde o firmu pod systémem Amway, což je jeden fakt, alespoň v ČR, to nelze srovnávat s NAP, prosím, a druhým faktem, daleko důležitějším je, složení produktů a hlavně nosič – vojtěška u nulek, kukuřičný škrob u všech. Vezmeme-li v úvahu, že ani vojtěška ani kukuřice není vhodná, pak do sebe budete transportovat právě nevhodný produkt, čímž si moc nepomůžete… Nicméně, rozhodnutí je na každém z nás.

  • #1751
   Mário Uhrin
   Účastník

   Podľa toho čo to bude obsahovať tak sa rozhodnem, viem o kukuričnom škrobe a podobne, čo často dávate najavo ako riziko.A čo napríklad firma calivita alebo finclub?

  • #1752
   admin
   Správce

   S firmou Calivita máme problémy z důvodu podvodného prodeje produktů podle krevních skupin vydávaných za vzorce Dr.D’Adamo. Chápu, že chcete nalézt levnou alternativu, nicméně, pouze naše výrobky jsou sestaveny pro specifika krevní skupiny. Já osobně, v době, kdy jsem nebyl spjat s BTD, jsem užíval supplementy velmi málo z důvodů, že levné doplňky jako vitamín C, E a vápník byly baleny do nosičů, které se užívají dodnes, podle poslední letošní studie, dlouhodobým užíváním navozují zvýšený výskyt hypertenze a mají nepříznivý vliv na diabetes. Po seznámení se s Peterem a jeho prací, jsem lépe pochopil a musel potvrdit jeho výzkumy při revizi mojí práce fytoterapeuta, že některé byliny skutečně aplikované na jeden problém u jedné skupiny klientů, měly zcela odlišnou odezvu u několika skupinek klientů. Postupně jsme doplnili krevní skupiny u mých klientů a klíč byl na světě. Od té doby si nedovolím užívat nic jiného, než co nedostanu z výživy a co potřebuji, ale podmínkou je bezpečnost. Ono existuje jedno straé přísloví: Nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. :cheer: Je to slovní hříčka, ale pravdivá. Levné supplementy budou mít nižší efekt a mohou být i efekty vedlejší. Projeví se buď brzo nebo později (systém obezity), pak nyní ušetřené drobné, budete muset vynaložit na terapii. A bude to víc, než ušetříte. Namítnete, že máme vysokou cenu. Nesouhlasím. Spočítejte si cenu jedné dávky a rozpočítejte na složení (většinou jde o produkty složené z více přísad). Pak si "dokupte" chybějící přísady, které nemá Váš levnější produkt, cenu přičtěte k levnější variantě a dostanete se na přinejmenším stejnou cenu, ne-li vyšší. Pak srovnejte velikost dávky složené z levnějších přísad, zkuste si odvodit následnou chemickou reakci nosičů versus kontraidikace s jinou levnější přísadou a máte pořád ještě možnost volby.
   U produktů jednosložkových, třeba vápník, je dobré opět se pídit po kvalitě. Koukněte se na Vápník – Clearcal a srovnejte si foto a zkuste si spočítat, kolik dávek budete muset vzít, abyste dosáhl efektu z užívání jedné dávky kvalitního zdroje. Cenou se dostanete do poněkud vyšší sféry.

   Rozhodnutí je ale vždy na Vás.

  • #1753
   Mário Uhrin
   Účastník

   Dobrý deň, namal som záujem o doplnky podľa krvných skupín od caliviti ale o napr. chelátované mineráli, zinok, enzým papaín a podobne…viete ked to neobsahuje kukuričný škrob ani maltodextrín a podobné zbytočné veci tak neni problém to užívať…kebyže je NAP a ich výrobky na slovensku tak by som si ich bez problémou kúpil a dalšia vec je čakanie na výrobky, stačil by aspoň jeden distribútor a v pohode…bral by som :)…lenže u nás na slovensku skapal pes, tu kým niečo nové príde…

  • #1755
   admin
   Správce

   Distruce NAP pro Slovensko je zde.

  • #1756
   Mário Uhrin
   Účastník

   No a to musím najprv cez net zaplatiť, potom mi to pošlete a za dva týždne to príde?

  • #1757
   Lahoda
   Účastník

   Ano. Peníze složím na účet. A přes mail jsem informovaný o průběhu mé objednávky. Objednávám si takhle produkty NAP už asi 2 roky a jsem s touto službou spokojený.

  • #1760
   Mário Uhrin
   Účastník

   Dik za info lahoda, ktoré výrobky si si kúpil a bol si s nimi spokojný, kedže si nula tak to môže aj mne pomôcť.

  • #1763
   Lahoda
   Účastník

   Začínal jsem opatrně, protože jsem byl plný obav.
   Nejprve jsem začal [b]Deflectem[/b].Společně se stravou podle O sec. Ze začátku jsem BTD nedodržoval poctivě. Deflect jsem bral nejprve jako náhražku za svou slabou vůli. Ale po čase jsem vypozoroval, jak mi pomáhá. Úplně jsem se zbavil pocitů vyčerpanosti po každém jídle. Myslel jsem si, že být unavený po jídle je naprosto normální. To teď opravdu neznám.:cheer:
   Produktem [b]Polyvite[/b] dodávám tělu všechny důležité vitamíny. Sám jsem na sobě zkusil řadu jiných vitamínů. Ale pro mě je Polivite opravdu třída ! Poznal jsem to sám na sobě. Pomohl mi po psychické stránce, která byla nejslabším článkem mého zdraví. Cítím se pevně a jistě. Beru dvě tabletky denně.
   Ještě užívám [b]Live Cell[/b]. Hned po probuzení na lačno ho dostatečně zapiji vodou a jdu rovnou na půl hodinovou ranní rozcvičku. Mám tak šanci dodržet nejakou tu časovou pauzu než se po užití Live Cellu pustím do snídaně.
   Live Cell jsem začal užívat nedávno. Nevím přesně k čemu v mém těle dochází, ale cítím se jakoby mladší a vitálnější. Dříve jsem na sobě cítíl-jak stárnu, a že je to asi normální. Pro někoho to bude znít hloupě, ale já cítím, jak mládnu. Mám za to, že to má na svědomí právě Live Cell, ale více by nám určitě řekl Damian.
   Jinak piji ještě [b]Itarův čaj[/b]. Produkty, které uvádím, tak chválím. A není tomu jinak i u tohoto čaje. Dokážu si skoro denně na sebe udělat čas, kdy si vklidu vypiji "pulitr" tohoto zeleného čaje. Je možná drahý, ale stojí za to. Z jednoho balení se dá udělat mnoho porcí. Vydrží opravdu dlouho. Rád ho vychutnávám a ještě si v této chvilce dokáži dobře srovnat myšlenky. Působí na mě zvlášť blahodárně.
   Dříve jsem byl stále nespokojený. Vymýšlel jsem vše možné, jen abych se cítil lépe. Stále to nebylo ono.To je pryč, stravu díky BTD mám vyřešenou. Dodržuji co mám a pokud budu mluvit jen za sebe, " kapitolu zdravého životního stylu " mám vyřešenou. Mohu tak pracovat v jiných oblastech svého života.
   Pokud ti mohu doporučit nejaké produkty pro začátek, tak je to Deflect, Polyvite, Polyflora a Live Cell. V tvém případě bych si ještě zjistil stav sekretorství a samozřejmě bral ohled na příjem DDD vitamínů a minerálů.

  • #1767
   Mário Uhrin
   Účastník

   Pekne sa to číta, keby som sa aj ja mal tak dobre.Mám celiakiu a potrebujem si dať do poriadku črevá lebo mi to stále zle trávi, damian mi odporúčal polyfloru + bromelain…tak musím zarobiť peniaze a kúpiť si lebo nikde inde asi nekúpim také kvalitné prípravky ako tu.Inak chcel by som sa čo jedávaš na ráno, podľa knihy nemôžu nulky začať sacharidmi lebo majú zvýšenú žalúdočnú kyselinu.A ešte jedna otázka na stravovanie počas dňa a v akých dávkach, kedy si dopraješ najväčšiu porciu…či ráno alebo poobede a aké sacharidy pri konzumuješ často a cítiš že ti neškodia.U mňa aj neutrálne sacharidy cítim že mi škodia…po zjedený cítim ako mi buší srdce a zvyšuje sa tlak a nastupuje únava.

  • #1769
   Lahoda
   Účastník

   Ahoj majo, určitě se drž doporučení, které máš od Damiana.
   Jinak co snídám ráno ? Většinou je to nějaká zelenina jako např. kedluben, mrkev, kapusta, ledový salát, rajče, řepa, listy řepy, zeleninové šťávy apod. Rád si dám po ránu špaldový chléb, který s oblibou peču. Někdy do těsta přidám žito, ovesné vločky, lněné semínko, kmín apod. Snídaně mám lehké a jím podle chuti.
   Stravu nemám nijak zvlášť omezenou dobou kdy jíst. Jím, když chci. K obědu si dopřeji maso. Výběr máme velký. Jím podle chuti, nebo jaké maso právě seženu. Se zeleninou. Stejně tak je to i s večeří. Sem tam si ukuchtím něco sladšího ze špaldy, pohanky… Je toho víc. Např. si rád dělám pizu. Mám rád ryby. Díky krevním skupinám jsem se naučil vařit a docela se u toho vyřádím.
   Zaměřil jsem se hlavně na maso a zeleninu.A ryby. Většinu jídel dělám na olivovém oleji.Občas si připravím jako přílohu fazole adzuky,batáty, sem tam rýži. Rád používám v kuchyni koření. Nezapomínám na ovoce a šťávy. U počítače zobu vlašáky, lískové oříšky, dýňová semínka…
   Kolem cukrů ti moc neporadím. Já používám bílý nebo hnědý cukr, nedávno jsem si dělal pampeliškový med, jednou za čas si kupuji javorový sirup. Ten bych mohl i samotný.
   Stačí ti taková odpověď ?

  • #1771
   Mário Uhrin
   Účastník

   Dik za tvoju odpoved…máš v pohode že ti sacharidy celkom dobre prijíma, ja proste vždy ked konzumujem sacharidy tak sa cítim potom unavený…ja tiež na ráno jem väčšinou zeleninu a je to v pohode ale po 1-2 hodinách cítim potrebu dodať telu bielkovinu, podľa kuchárky by mali 0-ky jesť skoro každé ráno jedno vajce…špaldu by som nemohol jesť lebo mám celiakiu a bud sú dve možnosti prečo sa necítim v poriadku…prvá je že kvôli celiakii mám črevá v dezolátnom stave a zle mi vstrebáva živiny a poškodilo mi to aj ostatné orgány alebo som nesecretor a niektoré potraviny mi asi nerobia dobre čo by mali byť neutrálne a mal by som jesť podľa tabuľky veľa mäsa, ale dobré na tom je že potom mám zápchu a netrávi mi mäsa dobre aj ked som pol hodinu potom nepil a dal som si mätový čaj aj v mäte som varil mäso, aj ked som ho pokorenil aby zmäklo…no asi bez doplnkov sa nepohnem…aký by bol dobrý?…napr. som pozeral zloženie polyflory a obsahuje sušený extrakt banánu, banán mi nerobí dobre lebo som naň alergický…aký iný doplnok by sa hodil?

  • #1774
   admin
   Správce

   Majo, bylo by dobré zařadit denně do jídelníčku 2 čajové lžičky Ghee (Ghí – přepuštěné máslo). Mimo to, bych Vám doporučil následující fytoterapii:
   Po dobu 4 týdnů – Řasa Fucus vesiculosus 1 kapsle denně s jídlem, Kakost skvrnitý 250mg 1 kapsle s jídlem, L-Glycine 250 mg – 1 kapsle dvakrát denně (ráno, večer), L-Glutamin 200 mg 1 kapsle denně (poledne), NAG (N-Acetyl_Glukosamin 200 mg – 1 kapsle dvakrát denně (dopoledne, odpoledne), Bovine colostrum 500 mg – 2 kapsle denně (po snídani a po svačině).
   Samozřejmě standardní doplňky DEFLECT O, POLYFLORA O. Dále využít mimořádnou schopnost vlákniny z Arabského modřínu – Larch Arabinogalaktan ARA6. Tato vláknina je aplikována u nemocných rakovinou střev a zažívacího traktu. Tato vláknina NEMÁ srovnání.

   Vaše horší trávení masa, může napovídat o nižší produkci žaludečních kyselin, což lze podpořit vypitím 2 dcl vlažné vody se zažívacími kapkami 20 minut před plánovanou konzumací tuhé stravy. Preferencí jídel složených z lehkých libových, dobře uvařených mas a ryb se zeleninou jako hlavní přílohou. U zeleniny samozřejmě dáváte pozor a postupujete podle diety pro celiaky. Pokud omezíte přísun sacharidů, omezte složité. Ale pamatujte, že bez sacharidů dobře žít nelze…

  • #1775
   Lahoda
   Účastník

   Damiane, děkuji, že jste zareagoval na dotaz Maji. Majo, opravdu nevím jak bych ti lépe poradil. Od toho tu je právě Damian. Rád jsem se s tebou podělil o zkušenosti, ale nejsem ve znalostech tak daleko.
   Dál bych už moc nehledal, ale snažil se řídil tím, co ti radí. Prakticky stejně máme všichni informace hlavně od Damiana.:)

  • #1777
   Mário Uhrin
   Účastník

   Dobrý deň vám prajem a veľmi pekne dakujem za rady.Raz som si kúpil ghee a tak mi chutilo že som ho zjedol za dva dni(350 g)…mohol by som namiesto ghee jesť sezamové semená, či ghee ma viac kys. maslovej tak radšej ghee?No tých doplnkov je veľa, L-glutamín si môžem kúpiť aj v špecializovaných predajňach že?Určite si neskôr kúpim deflect a u polyflory sa bojím kvôli banánu a alergii naň.Mohli by ste mi napísať aké produkty kolko stoja aby som sa potom rozhodol ktorý si kúpim, 8. septembra mám výplatu takže by som si určite niečo zobral.Sacharidy pomenej, iba ryža a skúsim aj viacej pohybu a uvidíme čo to spraví:)Dobre to je zatial všetko, budem sa riadiť podľa vašich rád.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.