• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel meggi a poslední změna proběhla před 12 roky a 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2070
   meggi
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Výtečná kuchařská show na ČT Kluci v akci (na způsob Jamie Olivera) mě už mnohokrát potěšila – i když si samozřejmě člověk musí některé suroviny použité v ukázkových jídlech upravit dle téhle výživy, je to opravdu výborný pohled na kulinářské umění a také super zdroj inspirací.
   Jednou třeba dělali candáta na přepuštěném másle – ghí, což je položka mlékárny v seznamu potravin, se kterou si mnozí lámají hlavu, co že je to zač. Jindy zase vytvořili skvěle vypadající a současně pro nás BTĎáky velmi prospěšné kapustové karbanátky, stačilo si jen zaměnit v receptu jejich použitou uzeninu třeba za krůtí šunku apod.
   Navíc pokud se nepletu, tak Kluci v akci vaří, smaží, pečou a grilujou téměř výhradně s olivovými oleji, takže i v tomhle je to pro nás blízké.
   Kdo si lámete hlavu, jak vymýšlet chutné, zdravé a přitom často rychlé pokrmy s touhle výživou, vřele doporučuji jako inspiraci! Navíc se dají dvd z těchto relací objednat i na internetu. 🙂

   [img size=301]http://dadamo.cz/images/fbfiles/images/kluci_v_akci.jpg[/img]

  • #2076
   Ondřej
   Účastník

   http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10084897100-kluci-v-akci/

   na téhle adrese je možno shlédnout většinu(ne-li všechny) dílů zcela zdarma :laugh:

  • #2077
   meggi
   Účastník

   No vida, ještě lepší! 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.