• Kde získáváte tolik eurocentů????

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  MUDr. Jan Čermák a poslední změna proběhla před 10 roky, 7 měsíci.

• Autor

beta
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Chtěla bych se zeptat, kde bere uživatel damian a cermak tolik „bodů“ respektive eurocentů? 🙂
      Ráda bych se připojila 🙂

MUDr. Jan Čermák
      Účastník
      Body(ů): 0,00 Body(ů)
      Hodnocení: Nováček

Ahoj beto,
      jestli to nebude tím, že se započítává vedle aktivity také nákup v katalogu. A protože poskytuji našim pacientům volbu alternativní péče, pak jsem zjistil, že jsou produkty a doplňky v katalogu ty nejkvalitnější. Neříkám, že klasická přírodní léčiva (fytoceutika a nutriceutika) jsou pro alternativní aplikaci nevhodná. Jen se osvědčilo, že produkty od Dr.D’Adama skutečně působí 100% a výrazně zkvalitňují péči o zdraví už tím, že se efekt dostavuje díky speciálnímu složení pro danou skupinu velice rychle a v silnější účinnosti.
      Tak se stalo, že naši pacienti si postupně navykli na tyto produkty a vyžadují je. A já jim je dodávám, tím pádem, mám více bodů.
      Damián na tom bude asi stejně.
      Takže stačí pečovat o zdraví své a své rodiny a budete mít nejen zdraví v pořádku, ale také se vám investice do zdraví vrátí ve formě eurocentů…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.