Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; WP_Categories_to_Tags has a deprecated constructor in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/plugins/wpcat2tag-importer/wpcat2tag-importer.php on line 31

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-content/themes/parallelus-vellum/extensions/contact-fields/inc/functions.php on line 3
Kde lze koupit chléb z naklíčených zrn. - Dieta podle krevní skupiny od D'Adamo
 • Kde lze koupit chléb z naklíčených zrn.

  Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
   Příspěvky
   • #2685
    Filip
    Účastník
    Body(ů): 529,00 Body(ů)
    Hodnocení: Nováček

    Damiane zdravím,
    rád bych poprosil o informaci, kde lze výše uvedený chleba koupit. Lze si jej objednat přes internet? Existuje nějaká prodejna?

    Surfuji již delší čas na netu a žádná informace. Pročetl si příspěvky v poradně a nechce se mi věřit, že v Kauflandu lze něco takového koupit.
    Jedná se o: Chléb celozrnný Vita Star, vakuovaná kostka, balení 500g, složení: mouka žitná ( celozrnná, 53% ), voda, přírodní kvásek s droždím, sůl???

    Víc informací nelze o této potravině (+ různé obměny) sehnat. O chlebech tohoto druhu pod názvy Esenský, Ezekielský, Mana na informacích jmenovaného supermarketu nikdo nic neví.

    Díky FiM 🙂

  Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.