• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zuzana Gillernová a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Chtělo to nějaký čas, ale poslušně hlásím, že jsem opět zde. Takže se vzápětí vrhnu na všechny nezodpovězené zprávy, dotazy nováčků, bližší vysvětlení k Damianovým odpovědím i článkům na webu. A jako bonus mám spoustu nově objevených výrobků v obchodech pro všechny krevní skupiny. Hlavně čokolády, zmrzliny apod. 😉

Zuzana Gillernová
      Účastník

Ahoj Meggi,
      čokoládičky sice nemají chybu, ale spíš bych potřebovala vymyslet nějaký chutný chlebíček, do kterého bych se mohla zakousnout a nekřupal by jako ten rýžový polystyren (i když mi docela chutná, všeho moc škodí). Jenže má to háček – chleba musí být bezlepkový. To znamená, že je možno použít jen rýžovou mouku, brambory a prosnou mouku (+jáhly) a další přísady vhodné pro B – TAK CO?

meggi
      Účastník

Díky za uvítání, něco lehčího by tam pro začátek nebylo? 😉

Hmm… zkoušela ses dívat na různé stránky pro bezlepkáře? Vím, že je tam hromada receptů i na moučníky, pečivo apod. Tobě by stačilo vynechat kukuřičnou mouku, kterou tam určitě rádi využívají a nahradit ji právě tou rýžovou, jáhlovou a bramborovou moučkou. Pokud tam uvádí nějaké šikovné chleby, placky atd., které se jim podařily z kukuřičné mouky, myslím, že by se neměly nepodařit z uvedených tří mouk. Naopak můžou být ještě chutnější. A můžeš sojovou mouku? Z hlediska téhle výživy je pro tebe sojová plnotučná mouka neutrální, takže to by sis mohla péct i sojový chleba, sojové rohlíky a jejich kombinace s těmi třemi uvedenými moukami. 🙂

Zuzana Gillernová
      Účastník

Ahoj, sojovou mouku asi taky nemohu – beru Letrox (ten ty dobře znáš 😛 ) a neměla bych žádné sojové produkty. Taky jsem něco po chvilkách hledala na internetu, ale nic moc jsem nenašla – asi to budu muset prostě vyzkoušet a něco z malého množství zkusmo uplácat. No, zatím na výsledky protilátek proti lepku čekám (budou za 10 dní) – tak v duchu doufám, že to bude OK – to co mám už mi úplně stačí.:blink: – a že to bude jen špatné trávení. Ale stejně, kdyby si náhodou něco objevila, tak prosím napiš odkaz. Díky a ahoj

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.