Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
      meggi
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Ve zdravé výživě mají KOZÍ JOGURT BÍLÝ bio, značka Dora, 150gr. za 12,50Kč. Složení: kozí mléko, jogurtová kultura, neobsahuje cukr. Výrobce: Ing. Pavel Dobrovolný, Ratibořice.

Vyzkoušeli jsme! 1,5 roční Tomášek se po něm šel utlouct, já si do něj dala prospěšný džem a opravdu OK! Takže mít dítko sk. 0 a dopřát mu jogurty, když nemůže kravské, hned bych to kupovala… 🙂

http://www.kozimleko.cz/kozi-vyrobky.html

meggi
      Účastník

A ještě pro všechny kromě 0 nonsekretora mají ve zdravé výživě takový jako ovocný dezert či puding v kelímku jako jogurt:

Jablečný krém s jáhlami, 150gr., složení 88% jablka, 12%jáhly, mořská sůl. Bez přidaného cukru, bez sladidel a bez aditiv. Cena 13,50Kč. Značka Sunfood.
      http://www.sunfood.cz

Na to, že jsou tam jáhly, to je docela dobré, takže kdo je nemá v oblibě a přitom je chce zařadit jako prospěšné (B,AB ) či aspoň nějaký povolený i když neutrální dezert namísto jogurtů (sk.0s), tak můžu doporučit! Jo a malý se ním opět vzorně ládoval, zapatlaný všude kolem… :laugh:

Miluše Šimánová
      Účastník

V Hypernově ve zdravém koutku mají kozí výrobky od St.Pierre. Mimo kozích jogurtů a sýrů i kozí kefír.

meggi
      Účastník

To je prima, to by mohlo být dostupné všem. 🙂 Hodně nulek si stěžovalo, že jim bude chybět bílý jogurt, tak s tím kozím by byl tenhle handicap odstraněn. Hlavně ať se nedají odstrašit, že je to "kozina", když si tam dají džem nebo ovoce či javorový sirup apod., tak ani není poznat, že to není kravský jogurt. 😉

veraleva
      Účastník

Můj dnešní úlovek – Hypernova – mezi běžnými sýry Cherve a tartiner kozí zn. Soignon. Složení: kozí mléko, mléčné kultury. Od téže firmy mají i sýr plísňový a fetu (ty jsem neprohlížela, strašně jsem spěchala). Jsou to větší balení, trochu dražší, ale složení myslím OK.

chipushit
      Účastník

Bezva. Vím, kam se vypravit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.