Úvodní stránka Fóra Specializované diskuse Chronická únava Jaké potraviny při unavené nulce?

• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
      Heidi Jankovicz
      Účastník

Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

Ahojky, moc bych chtěla poděkovat za výhru v šanci r4yt. Aktivátor se mi hodí, plánuji se zbavit únavy a vyčerpání. Chtěla jsem se zeptat, kde bych našla potraviny pro unavené osůbky?
      heidi

admin
      Správce

Zdravím Heidi,
      seznam potravin pro unavené nulky najdete na tomto odkazu http://www.dadamo.cz/index.php?/Chronicka-unava/Dieta-podle-krevnich-skupin/Chronicka-unava/

Martin
      Účastník

Hezký den, také bych měl zájem o potraviny pro unavené nulky, ale ten Tvůj odkaz mi nelze otevřít??? není nejěká jiná cesta?
      Díky Marťas

admin
      Správce

Ahoj,
      jak se máš:) Jsem rád, že žiješ :))
      Odkaz byl na původní část stránek, nyní je opraven, ale Marťas, je to jen pro naše posluchače nebo klienty. Pokud se tedy budeš chtít dostat ke specializovanému seznamu, pak jsou dvě cesty – studium nebo konzultace…
      Dam

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.