• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anita a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1209
   Anita
   Účastník

   Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /home/www/zdravotnidopravnisluzba.cz/domains/4yourtype.eu/www/wp-includes/functions.php on line 4773

   Dobrý den,
   zaregistrovala jsem se a zároveň si stáhla sezna potravin pro výživu podle krevních skupin.
   Ale bohužel jsem nepochopila ten vyměšovač a nevyměšovač. Můžete mi poradit.
   Mám krevní skupinu 0+.
   Díky A.

  • #1211
   meggi
   Účastník

   Dobrý den,
   sekretorství s Rh faktorem nesouvisí. Asi nejjednodušší bude kliknout si v Základní nabídce na ABO Clinic-úvod, Kde co najdete, a úplně dole tam je jako poslední článek Stav sekretotvorství. Docela podrobně vysvětlený rozdíl mezi sekretorem a nonsekretorem. 🙂 Pokud z popisu nebudete mít pocit, že jste nonsekretor, řiďte se tak jako většina tím, že jste sekretor (80%lidí) a tedy v sloupečku potravin si vyhledejte 0s. Pokud budete mít podezření, že jste nonsekretor, zkuste se zeptat ve Vašem okolí na transfuzce nebo hematologii, jestli dělají Lewis test na zjištění sekretorství. Mělo by to vycházet levněji, než objednání testovací sady z UK. B)

   Příspěvek editován: meggi, v: 16.01.2007 15:46

  • #1212
   Anita
   Účastník

   Děkuji za informace, podívám se na to.
   A.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.